У Броварській лікарні робитимуть операції на судинах серця, шиї, голови та кінцівок

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про це під час оперативної наради 2 травня  повідомив директор Броварської лікарні Валентин Багнюк.

Для цього планують запустити в роботу ангіограф, який ще на початку року закупило в лікарню МОЗ. Доставити його змогли в Бровари лише нещодавно.

Ангіограф – це багатофункціональне рентгенівське медичне обладнання нового покоління, призначене для оперативного розпізнавання змін, які відбуваються в кровоносних судинах. Апарат має змогу проводити не лише високоточне діагностування, виводити чіткі зображення судин різного діаметру, злоякісні і доброякісні пухлини, але й виконувати безпосередні втручання у випадку тромбозу судин, інсульту, інфаркту або під час розриву судин.

Нагадаємо, у Броварській лікарні не мали змоги надавати послуги з оперативного лікування інфарктів – хворих направляли в столицю. Проте наявне медичне обладнання не могло вирішити проблему, адже не було досвідчених фахівців.

Як повідомив Валентин Багнюк, у Броварах працюватимуть лікарі Донецького обласного кардіологічного центру. Цей медзаклад зруйнували російські окупанти під час воєнних дій, тож частина спеціалістів запропонували свої знання, вміння і «руки» в Броварах. Відтак вже з червня в Броварах будуть доступні малоінвазивні операції на судинах серця, шиї, голови, кінцівках та лікування патології різних аритмій.

«Надаватимемо допомогу хворим із інфарктом як по «швидкій», так і з групи ризику зі всього Лівого берега Київської області. Також максимально планово обстежуватимемо людей, щоб виявляти передінфарктні стани»,  – зазначив Валентин Багнюк.

Читайте також

  1. Броварщина подякувала своїм захисникам: у Літках вшанували бійців тероборони і добровольців
  2. У Броварах стихійних торговців об’єднають в одному місці
  3. Актуальні вакансії в Броварах і районі станом на 28 квітня 2022 року
  4. Велика Димерка: перші 11 найбільш постраждалих сімей поселять у гуртожиток
  5. У Богданівці російські офіцери знущалися над священником і військовополоненим: Генпрокуратура заочно повідомила про підозру
Поділіться.

Залиште відповідь