У Броварській ОТГ створили коордраду з питань розвитку підприємництва

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 13 квітня, члени виконавчого комітету ради Броварської громади одностайно віддали голоси «за» створення нової координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Колегіальний орган надаватиме рекомендації виконкому щодо формування політики та реалізації заходів на підтримання сталого розвитку підприємництва Броварської ОТГ.

Згідно із сьогоднішнім рішенням, перше скликання координаційної ради з питань розвитку підприємництва громади матиме оновлені склад і положення. Орган підпорядкований виконкому. Раніше подібний орган існував у Броварській міській раді попереднього скликання.

Відповідно до оновленого положення, координаційна рада:
  • готуватиме пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правових актів у сфері підприємництва;
  • братиме участь у підготуванні програми розвитку малого та середнього підприємництва громади на 2022 – 2024 роки;
  • братиме участь у розгляді питань, що сприяють створенню сприятливого середовища для розвитку підприємництва та реалізації регуляторної політики в громаді;
  • готуватиме рекомендації щодо вирішення проблемних питань, які виникають у сфері підприємництва.

Колегіальний орган у своїй діяльності зможе отримувати необхідні документи, створювати тимчасові робочі групи, залучаючи підприємців, громадські організації і фахівців.

Виконком

Голосування за створення коордради 13 квітня. Фото – Броварська ОТГ

Засідання мають призначати за рішенням голови коордради, але не рідше, ніж один раз на три місяці. Кворум – не менше половини складу. Рішення ухвалюватимуть більшістю голосів від числа присутніх.

Рішення колегіального органу мають рекомендаційний характер для розгляду. Їх у подальшому розглядатиме та враховуватиме виконавчий орган, підприємства, установи й організації.

Склад коордради

Очолюватиме його заступник голови Броварської ОТГ Микола Бабак. Заступницею буде начальниця управління економіки й інвестицій, депутатка Тетяна Троценко. А секретаркою – її підлегла, начальниця відділу формування бізнес-клімату Стефанія Феденко.

Тетяна Троценко

Тетяна Троценко. Фото – Ірина Ющенко, © «Трибуна-Бровари»

Членами координаційної ради стали ще кілька чиновників, обидва старости сіл громади, а також близько 10-ти очільників броварських підприємств. Повний склад органу наведено ТУТ.

Головне фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Коордрада з питань АТО оновлює склад: шукають бійців і волонтерів для членства
  2. «Червона» зона: ФОПам та працівникам підприємств обіцяють нову компенсацію
  3. У Броварах відбудуться конкурси на атракціони й об’єкти торгівлі в парках і сквері. СХЕМИ
Поділіться.

Залиште відповідь