Трибуна – Бровари

У Броварському районі відкликали трьох депутатів — рішення ухвалене

Pinterest LinkedIn Tumblr +

2 лютого 2017 року сільська виборча комісія (СВК) у Плоскому Броварського району ухвалила рішення про відкликання трьох депутатів сільської ради – Олександра Листопада (округ №7), Юрія Кошолапа (округ 9) та Юрія Лугіна (округ № 12). Ще одним рішенням є призначення проміжних виборів у цих округах. Вибиратимуть депутатів тут 2 квітня цього року. Рішення підписала голова СВК Юлія Сидоренко.

До прийняття цього рішення були пройдені всі необхідні процедурні етапи. 10 січня у Плоскому відбулися збори громадян, на яких обрали три ініціативні групи. Останні мали протягом наступних 10 днів зібрати на кожному з цих округів необхідну кількість підписів виборців, котрі ратують за відкликання депутатів. А це не менше 50% від загальної кількості громадян, що взяли участь у голосуванні на останніх місцевих виборах.

Ініціативні групи потрібну кількість підписів зібрали і передали увесь необхідний пакет документів по кожному округу до сільської виборчої комісії. Після їх детальної перевірки СВК 2 лютого ухвалила рішення про відкликання трьох депутатів та призначення дати проміжних виборів.

Незадоволення діяльністю трьох відкликаних депутатів у громади зріло давно, а останньою краплею стала їхня позиція та поведінка щодо визначення позиції плосківчан у створенні Великодимерської об’єднаної територіальної громади (ВДОГ).

Сільська рада вирішила за допомогою депутатів сільської ради провести письмове опитування людей з метою визначити їхню позицію щодо входження плосківської громади до ВДОГ. Саме ці три депутати на відміну від інших своїх колег не погодилися продемонструвати сільській раді опитувальні листи, а лише озвучили підсумкові цифри. Вони здалися дивними представникам депутатського корпусу та громади Плоского, і відчутно дисонують з рештою  результатів. Якщо в інших округах люди переважною більшістю висловилися проти об’єднання з Великою Димеркою, то абсолютно протилежними до цих є показники з округів цих трьох депутатів.

Зрештою, рішення про відкликання депутатів ухвалене. Чи буде це остаточною крапкою в  даній історії, чи закінчиться вона 2 квітня новими виборами – покаже час.

Поділіться.

Залиште відповідь