Трибуна – Бровари

У Броварську лікарню придбано три сучасні аналізатори

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Це не перше сучасне високоточне лабораторне обладнання, яке броварська лікарня придбала на умовах «Реагентного контракту».

Автоматичний гематологічний аналізатор одночасно може зробити розгорнений аналіз крові з лейкоцитарною формулою 20 людям. Він дозволяє аналізувати зразок за більш ніж 70 різними гематологічними показниками. І на все це потрібно всього 20 хв.

гематологічний аналізатор

Автоматичний гематологічний аналізатор

Автоматичний аналізатор гемостазу вимірює згортання крові. За 20 хв аналіз можна зробити одночасно 10 людям.

аналізатор гемостазу

Автоматичний аналізатор гемостазу

Автоматичний аналізатор сечі складається з двох блоків. На одному блоці вже роблять біохімію сечі. Одночасно можна завантажити 80 зразків сечі й отримати результати аналізу через 2, 6 год. Раніше, щоб зробити аналізи 300-400 людям, дві лаборантки працювали зранку до вечора. Тепер цю кількість аналізів аналізатор опрацьовує за 4 год.

аналізатор сечі

Автоматичний аналізатор сечі

На цьому аналізаторі також можна обробляти дані плевральної, спиномозкової, випітної та інших рідин. Тобто, медичне обладнання дозволяє діагностувати увесь спектр урологічних проблем.

Згодом має надійти другий блок аналізатора, який дозволить швидко та якісно досліджувати осад сечі.

Усе медичне обладнання – японської фірми Sysmex. Як повідомив директор броварської БКЛ Валентин Багнюк, аналізатори взяли в лізинг за власні кошти лікарні. Гематологічний аналізатор обійдеться в 1 млн 200 тис.грн, аналізатор гемостазу –  в 1 млн 300 тис. грн, двоблоковий аналізатор сечі –  в 3 млн грн та 2 млн грн.

Оплата за медичне обладанння відбуватиметься на умовах «Реагентного контракту».

Реагентний контракт – безкоштовне придбання аналізатора за умови купівлі до нього реагентів на суму, що дорівнює вартості самого аналізатора. Викупити аналізатори планують протягом 3 років.

Минулого року на умовах такого контракту лікарня придбала імунохімічний та імуноферметний аналізатори і вже фактично їх викупили.

Читайте також:

  1. Операції без крові та швів: про сучасне медичне обладнання у броварській лікарні

  2. Допомога: броварські освітяни зібрали кошти та закупили в лікарню медичне обладнання. Відео

  3. Приймальне відділення броварської лікарні ремонтують під стандарт брендбуку. ФОТО

  4. Броварська лікарня: про тарифи на послуги та приватизацію кімнат у гуртожитку

Поділіться.

Залиште відповідь