У броварських дитячих садочках виявлено кишкову паличку. Громадська рада готова відреагувати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За наявною інформацією, у дитсадочку «Калинка», що на Торгмаші виявлено бактерію на тарілках, а також на технічному обладнанні. У садочку «Зірочка» та у школі № 8 — по одному хворому на кишкову інфекцію.

В ході моніторингових досліджень на калорійність продуктів та мікробні забруднення було виявлено бактерії кишкової інфекції у харчоблоці садочку «Калинка», зокрема, на чистому посуді та технічному обладнанні, яке, взагалі, має бути продезинфіковане. Таким чином, поява бактерій, за словами головлікаря броварської СЕС Віталія Прокопенка, свідчить про порушення санітарних норм.

Як розповів виданню «Трибуна-Бровари» голова Асоціації батьків міста Ігор Романенко, Громадська рада при Управлінні освіти зараз проводить у школах перевірки щодо якості харчування, аби уникнути подібних проблем.

romanenko

Ігор Романенко

«Ми виявляємо порушення, звертаємо увагу Управління освіти на проблему. Але будемо відверті: у Громадської ради при Управлінні освіти відповідного обладнання немає. Тобто ми не можемо сказати точно, чи є там паличка, чи немає. Під час перевірок ми бачили в деяких школах, зокрема в школі № 10, і брудні ганчірки, і брудні холодильники. Таким чином, можливість такої ситуації особливого здивування не викликає. На інформацію ми в будь-якому разі відреагуємо. Будемо тиснути на санепідстанцію, щоби вони зробили перевірку всіх навчальних закладів і шкіл», — наголосив Ігор Романенко.

Від “Трибуни-Бровари”. Потрібно вимагати від влади повного 100% фінансування з міського бюджету придбання миючих та дезінфікуючих засобів для харчоблоків, ганчірок та йоржиків, засобів для знежирення посуду та плит тощо. Зрештою, стимулювати персонал харчоблоків копійкою, бо йти на такі зарплати ніхто не хоче, а роботи багато. Адже виходить, що тепер ходять ще всі і з перевірками. Так взагалі персонал може піти з роботи.

Результати спільної праці перевіряючих та працівників харчоблоків повинні бути зачитані перед депутатами міської ради на сесії. Адже харчування дітей – важлива складова їх здоров’я.

Поділіться.

Залиште відповідь