У «фундамент» Громадської ради при виконкомі «закладуть перший камінь»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

10 лютого відбудеться засідання ініціативної групи з підготовки і проведення установчих зборів Громадської ради при виконкомі. Спочатку подія анонсувалася на 9 лютого, і на це, зокрема, звернули місцеві ЗМІ, які ведуть реєстр публічної інформації. Однак, на самому ж офіційному сайті міськради анонс, датований 05.02.2016 «раптом» видав інформацію про те, що засідання ініціативної групи відбудеться вже… 10 лютого.

Нагадаємо, що рішенням заступника міського голови Василя Андрєєва, до ініціативної групи по підготовці до установчих зборів Громадської ради увійшли: Микола Кравченко (ГО «Комітет громадського самоврядування Київської області» (за згодою), Володимир Коморний (Броварський благодійний фонд людей з вадами зору «Турбота» (за згодою), Альбіна Баба-Мірзоєва (начальник юридичного відділу виконавчого комітету Броварської міської ради), Тетяна Гончарова (в. о. головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності), Андрій Дворнік (ГО «Громада Броварів»), Елеонард Дадамухамедов (Броварське міське відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів).

У соціальних мережах броварчани уже звернули увагу на те, що відділ інформаційного забезпечення та господарської діяльності на чолі з в. о. головного спеціаліста відділу Тетяною Гончаровою та юридичний відділ на чолі з Альбіною Баба-Мірзоєвою (саме вони записані на офіційному сайті міськради як відповідальні особи), не виніс зміни в окреме оголошення, а просто замінив у старому — дату проведення засідання. Мовляв, сама по собі форма внесення змін до оголошення засвідчує або неповагу до громади, або ж недбале ставлення до своїх обов’язків.

Також броварські обранці звернули увагу у соціальних мережах на те, що якщо формується громадська рада при виконкомі, то на часі і проведення позачергової сесії з питань обрання секретаря та заступників міського голови, які автоматично входитимуть до виконкому. Принаймні, депутат Сергій Батюк публічно заявив, що якщо міський голова Ігор Сапожко не виконає своїх обіцянок, то він особисто почне збирати підписи депутатів на проведення позачергової сесії. Нагадаємо, що таких підписантів має бути третина всього депутатського складу, тобто 12 депутатів.

 

Поділіться.

Коментарі закриті.