У Гоголеві – перший випадок COVID-19, на Броварщині вже три дні без приросту

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У селі Гоголеві встановили перший випадок захворювання коронавірусною інфекцією. Зараження виявили ще в п’ятницю. Із того часу про нові випадки в місті та районі не звітували. Про це йдеться у звітах Київської обласної державної адміністрації та Броварської міської ради.

Про те, що в Гоголеві виявили хворих на COVID-19, повідомили в щоранковому звіті КОДА. Вже в суботу уточнили, що недужий – один. З того часу число офіційно встановлених заражених не змінювалось не лише в Гоголеві, а й у всій Броварщині – як у районі, так і в Броварах.

Це підтверджується також щовечірніми звітами Броварської міської ради. За інформацією чиновників, у місті – 19 недужих. Водночас число недужих у районі відрізняється. БМР вказує на 21 хворого, а КОДА – на 18 пацієнтів, деталізуючи за населеними пунктами:

У чому причина різниці в статистиці, наразі не повідомляють. Водночас у звіті Броварської міської ради вказано, що серед шпиталізованих враховані ті, хто перебуває не лише в Броварській багатопрофільній клінічній лікарні, а й у медичних закладах столиці.

Загалом, за даними БМР, госпіталізували 13 осіб – 6 із міста та 7 із району. Як стало відомо минулого тижня, принаймні один із пацієнтів лікується в Олександрівській лікарні Києва. Це – керівник одного із комунальних підприємств Великої Димерки.

Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також:

  1. 22 квітня: У Броварах, Великій Димерці та Требухові – нові випадки COVID-19 за добу
  2. Селищрада Димерки на карантині, керівник комунпідприємства – у важкому стані
  3. Від чого помирали броварчани до початку епідемії коронавірусу
Поділіться.

Залиште відповідь