У квартирах холодно, діти в Будинку творчості мерзнуть — опалювальний сезон по-броварському

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Попри анонсований з 11 жовтня початок опалювального сезону, у багатьох броварських квартирах та будинках тепло так і не стало. Так, за даними користувачів соцмереж, досі немає опалення на вул. Короленка, 68б, по одному зі стояків на вул. Симона Петлюри (кол. Черняховського), 19, на бульв. Незалежності, 2 та за іншими адресами.

По вул. Київській, 300а після звернення до мера міста прийшли «фахівці», походили, подивилися, в результаті тепла як не було, так і немає. Мешканців запевнили, що будинок підключено, кивають один на одного, а в квартирах як і раніше, холодно.

Тепер, коли осінь перевалює за свій екватор, і наближається до зими, видно неозброєним оком, що місто справді не готове до опалювального сезону. Опалення не надходить не лише у квартири мешканців. У позашкільному закладі — Будинку дитячої творчості, що на вулиці Лагунової — також зимно. І це на тлі того, що діти змушені займатися у старому будинку замість того, в який переїхав заклад і відкриття якого проходило з такою помпою. Нова будівля, мовляв, ще не готова прийняти школярів, а діти мають танцювати і співати у старому, ще й холодному приміщенні.

Виходить, обіцяний початок опалювального сезону відкладається. Або тепло є, та не для всіх? За телефоном (04594) 6-11-11 запевняють, що це тимчасово, мовляв, десь аварія, прорив і робиться ремонт. Ось іще один приклад злочинної безвідповідальності у підготовці до опалювального сезону — броварські комунікації, зокрема труби опалення в деяких місцях уже відзначили 50-річний ювілей. Цікава позиція з цього питання міської влади на чолі з мером, керівника місцевих тепломереж Сергія Сафронова та комерційного директора структури Василя Андрєєва.

Поділіться.

Залиште відповідь