У міськраді обговорять зауваження до системи “Прозоро”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 27 вересня, у Броварській міській раді планується кілька цікавих заходів.

О 8.30 відбудеться розширене засідання з відділами та управліннями щодо опрацювання пропозицій для технічного завдання до Програми «Муніципальна програма І-Бровари».

До цього засідання мала відбутися робоча зустріч фахівців ІТ-технологій і медичних працівників, під час якої повинні були провести аналіз матеріально-технічної бази лікувальних закладів та розробити техніко-економічне обґрунтування створення системи. Адже технічне завдання може розроблятися лише після проведення конкурсу передпроектної документації.

О 14 годині — засідання за участі головних розпорядників коштів щодо опрацювання зауважень та пропозицій до електронної системи «Прозорро».

Нагадаємо, міський голова Ігор Сапожко видав розпорядження про впровадження та експлуатацію в Броварах Порядку застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів, установами, організаціями. Порядок встановлює загальні вимоги до організації придбання товарів, робіт та послуг, очікувана вартість закупівлі яких  починається від 10000 грн.

На 15.00 призначено засідання робочої групи по узагальненню пропозицій до проекту «Громадський бюджет». Нагадаємо основні тези попереднього варіанту Положення про бюджет участі (Громадський бюджет):

— якщо подається автором пропозиція (проект) для того, щоб його профінансували, то він має отримати підтримку не менше 10 осіб (окрім самого автора).

— має бути створена координаційна рада — постійно діючий робочий орган, утворений розпорядженням міського голови, що організовує та координує впровадження та реалізацію «бюджету участі».

— голосування на визначення переможців серед поданих проектних пропозицій йтиме шляхом заповнення бланку для голосування в паперовому чи електронному вигляді на офіційному сайті Броварської міської ради. Робити це мають самі мешканці, тобто, громада.

— Загальний обсяг бюджету участі (громадського бюджету) на наступний бюджетний рік складає 1% затвердженого обсягу власних і закріплених доходів загального фонду міського бюджету на поточний бюджетний період, але не більше 5,0 млн грн.

— Кожен проект за сумою не повинен перевищувати 1 млн грн.

— Термін реалізації проектних пропозицій не повинен перевищувати одного бюджетного року

Усі заходи проходитимуть у сесійній залі Броварської міської ради.

Поділіться.

Залиште відповідь