У міськраді пообіцяли МРТ через три місяці

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про це стало відомо на засіданні чергової 39-ї сесії Броварської міської ради.

Під час розгляду електронної петиції «Закупити апарат МРТ в БЦРЛ для потреб жителів м. Бровари та району» головний лікар Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк повідомив присутнім, що вже є інвестори, які беруть на себе фінансування купівлі й обслуговування апарату МРТ. «Ми вже обговорили з ними свої вимоги, і вони свої. Там за стандартом потрібна площа не менше 60-ти квадратних метрів. Думаю, за місяці три-чотири вже буде в нас МРТ», — зазначив пан Багнюк. У свою чергу, міський голова Ігор Сапожко вніс пропозицію, аби встановлення апарату МРТ відбулося не пізніше, ніж через три місяці.

Оскільки в петиції, яку розглядали, ішлося про кошти з міського бюджету, а витрати на себе братимуть інвестори, електронне звернення депутат_ки не підтримали (вносити змінити до петицій заборонено).

Нагадаємо, під час 38-ї сесії броварської міської ради головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов наголосив, що вартість апарату МАРТ — непідйомна для міського бюджету (майже 45 млн. грн.), а у зв’язку з цим запропонував шукати інвесторів для купівлі цього медичного обладнання.

Поділіться.

Залиште відповідь