У міськраді пропонують побудувати Центр адмінпослуг за 10 мільйонів… або більше

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відділ капітального будівництва Броварської міської ради пропонує внести зміни до Міської програми по будівництву та реконструкції об’єктів соціального призначення на 2016-2020 роки, яка була затверджена у січні 2016 року. А саме: доповнити її завданням — Будівництво центру надання адміністративних послуг по бульвару Незалежності.

Відповідний проект рішення зареєстрований на сайті міської ради та розглядався на засіданні депутатської комісії із земельних питань. За пропозицією начальника відділу капітального будівництва БМР Людмили Павлик, видатки на завдання взяти за рахунок перерозподілу коштів.

За проектом рішення загальна сума на будівництво Центру адміністративних послуг — 10 мільйонів гривень, на найближчу ж сесію ВКБ просить у міської ради резервування 100 тисяч гривень на проектні роботи. Хоча, як зазначила начальник відділу, загальна сума зараз надана приблизно, оскільки ще не виготовлений проект будівництва, і сума може бути і 15 мільйонів, і більше. Від Людмили Павлик також стало відомо, що земельну ділянку під Центр ще не виділили. «Документи на земельну ділянку ще робляться. Коли вони будуть готові, тоді їй буде присвоєна адреса», — сказала Павлик.

Як заявив під час засідання секретар міської ради Петро Бабич, передбачається, що на будівництво Центру кошти має надати обласний бюджет. «Якщо область надасть фінансування, то об’єкт будуватиметься», — сказав Бабич. Хоча після уточнюючих запитань депутатів з’ясувалося, що будівництво об’єкту здійснюватиметься не за рахунок винятково субвенцій, а методом співфінансування. Прозвучала і цифра — 20% з місцевого бюджету.

За інформацією Людмили Павлик, будівництво нового Центру адміністративних послуг та переведення туди нині діючого (у будівлі Виконкому на Гагаріна, 18, біля Майдану Свободи), розвантажить будівлю Виконкому для території театру, який передбачається у цьому приміщенні.

«Зараз плануємо виставити проектні пропозиції (щодо театру — прим. Т. Б.) на розгляд депутатів та громадськості. Для того, щоб це був справді театр, там не вистачає багатьох приміщень — роздягалень, гримерок, кімнат для інвентарю», — сказала Павлик.

Зазначимо, що частина депутатів-членів земельної комісії нагадали, що перед депутатським корпусом поточної каденції пріоритетним завданням має бути будівництво нових шкіл у місті та дитсадочків, яких бракує, а тому подібне марнотратство бюджетних коштів неприпустиме. «До того ж, ми вже зіштовхнулися з програмою співфінансування по парку «Перемога», коли на реконструкцію довелося викидати з місцевого бюджету багато мільйонів гривень», — зауважив Володимир Опалько.

Як вдалося з’ясувати «Трибуні-Бровари», територія Центру адміністративних послуг може бути розташована на бульварі Незалежності із задньої сторони Броварської міської ради біля будівлі, де знаходиться Броварський районний відділ Державної міграційної служби України у Київській області (Незалежності, 3). Передбачається, що це буде капітальне будівництво, тобто «з нуля». Приміщення заплановане для двох відділів адміністративних послуг — безкоштовного і платного. У платному планується надання послуг «набагато швидше».

Депутатська комісія з земельних питань, за винятком Володимира Опалька, проект рішення підтримала.

На правах інкогніто. Декілька депутатів, які побажали бути не названими, розповіли «Трибуні-Бровари», що будівництво нового об’єкту «з нуля» не буде вартувати 10 мільйонів. «Проектні роботи, проекти мереж, їх погодження, під’їзди до будівлі пожежних частин. Дай Боже, щоб можна було вкластися в 25 мільйонів гривень. Капітальне будівництво не коштуватиме 10 мільйонів аж ніяк!», — поділилися думками депутати.

 Центр адміністративних послуг (ЦНАП) може надавати такі послуги:

— оформлення паспорту та закордонного. Видання різноманітних посвідчень та архівних довідок;

— реєстрація місця проживання, суб’єктів-господарювання і юридичних осіб;

— вирішення питань щодо нерухомого майна та землеустрою: озеленення, операції із землею, будівництво, введення в експлуатацію, тощо;

— розміщення та регулювання зовнішньої реклами, роботи закладів торгівлі;

— екологічні дозволи та з підвищеної небезпечності. Санітарно-епідеміологічні експертизи;

— матеріальна допомога.

Поділіться.

Залиште відповідь