У парку «Перемога» встановлять три десятки ліхтарів та лавки довкола озера

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У центральному пару Броварів в рамках його реконструкції ще планують встановити освітлення та поставити лавками навколо озера. Про це у коментарі «Трибуні-Бровари» розповів міський голова Ігор Сапожко.

«У парку будуть ще додатково виставляти освітлення та робити лавки навколо озера. Це є вже нашим додатковим побажанням»», — розповів міський голова.

Нагадаємо, після скандального голосування за виділення 18 млн грн на реконструкцію парку «Перемога» в Броварах минуло майже півтора роки. Попри те, що за угодами підряду, усі терміни по реконструкції були вичерпані (грудень 2016 р.), а самі кошти з державного та міського бюджетів перераховані, чимало робіт по факту було не виконано. Тож, до Броварів згодом прибула інспекція на чолі з головою Київської обласної ради Олександром Горганом та прокурором Київської області Дмитром Чібісовим. Тоді ж прокурор області звернув увагу на порушення – на папері реконструкція парку завершена ще 2016 року, по факту більшість робіт – асфальтування доріжок, освітлення, встановлення лавочок т – у повному обсязі залишались не виконаними.

З’ясувалося, що завершити ремонтні роботи складно, оскільки, за інформацією керівництва Управління ЖКГ, генеральний підрядник виконання робіт — ТОВ «Будгарантплюс» не розрахувався із субпідрядниками.

Як наголосив у коментарі «Трибуні-Бровари» Ігор Сапожко, головна причина того, що роботи виконуються невчасно і неякісно, – дії замовника проекту реконструкції Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального розвитку Київської ОДА та головного підрядника по виконанню робіт.

«До Департаменту і до головного підрядника є багато запитань. Наприклад, щодо підрядника. Це компанія, керівництво якої з Кіровограду. Як думаєте, можуть приїхати сюди працівники з іншого регіону, які не місцеві, яких тут треба поселяти, і щоб вони якісно виконували роботи? Компанія запропонувала на тендері найнижчу ціну, і саме це стало поштовхом до підписання з ними угоди.

Так само генпідрядник уклав угоди із субпідрядниками. Думаю, підрядник просто не розрахував свої фізичні можливості. Як далі розгортатиметься ситуація, це вже питання до прокуратури області та Національної поліції.

Залишилося доробити ще 32 опори для освітлення, це наші додаткові побажання в рамках проекту реконструкції, а також 20 майданчиків для лавочок. На територію КП «Бровари-Благоустрій» вони вже завезені, залишилося їх тільки виставити», — повідомив Сапожко.

Нагадаємо, раніше голова КОДА Олександр Горган заявляв, що усі недороблені по проекту роботи, генпідрядник виконуватиме за власні кошти.

Поділіться.

Залиште відповідь