У «Перлинці» закрилася група через виявлений COVID-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Середня група «Малятко-здоров’ятко» в садочку «Перлинка» закрилася на карантин. У вихованця та в його батьків встановили зараження коронавірусною інфекцією. Окрім того, через COVID-19 у Броварах закриті групи в садочках «Ялинка» та «Віночок». Про це відомо з кількох джерел.

Як розповіла директорка «Перлинки» Катерина Ходос, сьогодні рано зранку стало відомо що хлопчик із групи № 10 «Малятко-здоров’ятко», а також його батьки, захворіли коронавіусом. Тож одразу вирішили закрити групу, а в садочку загалом – провести дезінфекцію. Батьки вихованців підтвердили, що отримали повідомлення про закриття.

Катерина Ходос

Катерина Ходос. Фото – ЗДО «Перлинка»

Зі слів Катерини Ходос, хлопчик не відвідував заклад дошкільної освіти з п’ятниці, 9 жовтня. У понеділок його тато здав тест на COVID-19, згодом це зробила і мама із сином. Результати аналізів підтвердили зараження коронавірусом. Але інших випадків зараження в групі поки не виявляли.

Ближче до вечора директорка садочка, посилаючись на рішення броварського відділу лабораторних досліджень, повідомила, що групу офіційно відправляють на самоізоляцію. За її учасниками буде встановлене спостереження сімейними лікарями.

Інші садочки та школи

За інформацією заступниці начальниці управління освіти та науки Тамари Стельмах, на цей час у місті закриті на карантин через COVID-19 одна група в «Перлинці» та по дві групи в «Ялинці» і «Віночку». Окрім того, як повідомляли раніше, на канікули з 15 по 30 жовтня пішли всі школи, крім приватної «Фортуни».

«Позачергові» вдвічі довші осінні шкільні канікули – рекомендація МОН

Директорка садочка «Ялинка» Тетяна Тоцька розповіла «Трибуні», що одна з груп була закрита ще 25 вересня і зараз уже відкрилася. До того ж із завтрашнього дня відкривається група, яка також перебувала на карантині відведений термін.

Тетяна Тоцька

Тетяна Тоцька. Фото – Микола Кожемяко, © «Трибуна-Бровари»

Водночас іще одна група була закрита від сьогодні, але вже через три дні її відкриють. Причина – позитивний результат на COVID-19 надійшов доволі пізно, лише вчора ввечері. А вже з понеділка, 19 жовтня, мине 14 днів від контакту хворого вихователя з групою.

Головне фото – Андрій Захарченко, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. COVID-19: «швидка» досягла межі можливостей через наплив хворих
  2. Із понеділка Київ знову перейде до помаранчевої зони карантину
  3. Померла вчителька 10-ої школи
Поділіться.

Залиште відповідь