У Погребах зафіксували перший випадок COVID-19. ОСТАННІ ПОДРОБИЦІ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Станом на сьогоднішній ранок, у Броварах є 10 недужих, у яких підтвердили захворювання коронавірусною інфекцією. У районі – вже 7 випадків. У Погребах з’явився перший хворий. Тим часом дитяча лікарня готується приймати неповнолітніх із підозрою на COVID-19 з усього Лівобережжя Київщини. Про це повідомляють офіційні особи й джерела.

Слід зазначити, що за інформацією міського голови Ігоря Сапожка, станом на вчорашній вечір ще один новий випадок зафіксували в Требухові, і тепер там два хворих. Однак, це не підтверджує сьогоднішня ранкова статистика Київської обласної державної адміністрації.

За інформацією КОДА, серед інфікованих у Броварах – одна дитина. Нових пацієнтів, які успішно «попрощалися» з хворобою, нема. Нагадаємо, раніше повідомляли про одужання 21-річної дівчини з Броварів. Загалом же в місті, за даними чиновників, – 10 хворих. Інші випадки в районі: по 2 в Зазим’ї і Княжичах і по 1 в Требухові, Калиті і Погребах.

Як зазначив директор Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк, у медзакладі зараз перебуває 7 хворих на COVID-19. Жителів Погребів і Требухова серед них нема, вони лікуються амбулаторно. У Погребах це також підтверджують місцеві активісти.

Валентин Багнюк розповів про випадок зараження водія невідкладної медичної допомоги з Броварів, який лікується амбулаторно вдома. За кілька днів до лікарні забрали його стареньку матір, у якої також підтвердили COVID-19. Її шпиталізували в тяжкому стані. Однак зараз жінка «стабільна», її життю нічого не загрожує.

Директор ББКЛ також розповів, що до дитячої лікарні вирішили звозити неповнолітніх з усієї лівобережної частини Київської області, які мають підозру на коронавірусне захворювання.

Читайте також:

  1. Хворий на COVID-19 дільничний інспектор лікується вдома, – Олег Петренко
  2. Ціна боротьби з COVID-19: бюджетні рішення останньої сесії
  3. В Україні ринки знову закривають. У Броварах деякі працюватимуть
  4. У Броварах паски святитимуть лише онлайн. ПОСИЛАННЯ
  5. Поминальні дні в Броварах перенесли на 6 червня
Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply