У пошуках завдань системи «І-БРОВАРИ»: депутати обговорили створення електронних черг

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ІТ-фахівці мають надати пропозиції робочій групі по технічному завданню для Програми «Впровадження інформаційної системи управління та аналізу «Муніципальна інформаційна система «І-БРОВАРИ». Про це було визначено за підсумками робочої групи, яка збиралася сьогодні у міській раді.

Зокрема, таку роботу будуть виконувати присутні на засіданні представники компаній з ІТ-технологій, а саме — директор проектів з інформатизації ATL Україна Вадим Терентюк, представник компанії Kitsoft Ігор Єфремов, а також ще один фахівець, який був відсутній на засіданні, але долучався до підготовчого процесу проекту — Сергій Куцевляк.

Як розповіла кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» депутат Тетяна Крилова, у наданні пропозицій щодо технічного завдання проекту цілком можуть долучатися і інші ІТ-фахівці, тобто, колом присутніх це не обмежується.

крилова-2

Тетяна Крилова

Фахівці Вадим Терентюк та Ігор Єфремов, взявши під час засідання слово, нагадали про суть проекту, про його, на їхню думку, переваги. Це і можливість бачити в режимі онлайн ліки — їх наявність, де саме, режим купування онлайн, можливість мати особистий кабінет.

єфремов

Ігор Єфремов

терентюк

Вадим Терентюк

Технічне завдання проекту, як розповіли фахівці, вони зможуть прописати, але вони будуть не повноцінними, якщо до цього процесу не долучаться спеціалісти в області медицини, депутати, виконавча влада, громада, щоб на основі різнобічних запитів можна було б оформити технічне завдання належним чином.

Депутат Броварської міської ради Сергій Батюк запропонував розробити технічне завдання з такого початкового етапу — системи електронної реєстрації, яка б змогла подолати таку проблему як черги у медичних закладах міста. Систему реєстрації можна було б зробити у три способи — через термінал, телефоном та по інтернету. Це мало би стати початковим етапом.

батюк

Сергій Батюк

Водночас, керівник Броварського міського центру первинної ланки медицини Ігор Кравцов наголосив на тому, що електронна реєстрація громадян не вирішить проблем із чергами у медичних закладах, оскільки тенденція росту населення — у бік збільшення (близько 300 тисяч осіб на сьогодні місто і район), але вона не враховується і кадрів у медичних закладах не більшає.

Система «І-БРОВАРИ» не зможе вирішити проблему електронних черг, якщо не буде зроблений акцент на тому, що потрібно збільшувати кількість приміщень у медичних закладах та кількість фахівців на регіон.

Важливим моментом Ігор Кравцов назвав наявність напрацювань з електронною карткою пацієнта та співпрацю з МОЗ. Питання в тому, що електронну картку можуть розробити і втілити в життя на загальнодержавному рівні — чи доведеться тоді цю «загальнодержавну» карту пацієнта по-новому купувати чи адаптувати броварську електронну карту під неї? І як саме? Якщо адаптація буде нести в собі додаткові витрати, то чи є сенс витрачати кошти зараз?

кравцов

Ігор Кравцов

У підсумку на імпровізованій «малій» нараді за участю ідейника програми депутата Тетяни Крилової та фахівців ІТ-технологій було вирішено, що у п’ятницю відбудеться робоча зустріч фахівців ІТ-технологій і медичних працівників, під час якої проведуть аналіз матеріально технічної бази лікувальних закладів та розроблять техніко-економічне обґрунтування створення системи.

Як розповіла виданню «Трибуна-Бровари» ініціатор проекту депутат Тетяна Крилова, передбачається, що до вівторока 6 вересня робоча група має розробити документ щодо вимог до системи, аби потім презентувати його громаді. Лише після проведення конкурсу передпроектної документації буде писатися технічне завдання.

Поділіться.

Коментарі закриті.