У поїзди із/до Києва продаватимуть 100 % посадкових місць

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Укрзалізниця із сьогоднішнього дня зняла обмеження на продаж квитків у поїзди, які прямують зі столиці або в зворотньому напрямку. Раніше перевізник продавав лише половину місць. Про це йдеться в повідомленні УЗ.

Відновлення повноцінного продажу квитків стало можливим завдяки погодженню Київської міської державної адміністрації, зазначають в Укрзалізниці.

Як уточнюють в УЗ, на початку липня Кабмін дозволив перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення в межах кількості місць, які передбачені технічною характеристикою транспортного засобу.

Водночас у разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволено перевезення лише в межах 50 % кількості місць.

В Укрзалізниці запевняють, що всі пасажирські поїзди посилено дезінфікують перед і після рейсу. Також посилено оброблення постільної білизни під час прання.

У кожному вагоні встановлений санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, інструктовані та пройшли медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал і при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендують якнайменше пересуватися по вагонах, зазначає УЗ.

Читайте також

  1. Ресторанам і нічним клубам заборонили працювати після 23:00 в усій країні – МОЗ
  2. Карантинні показники на Київщині нормалізувалися, але про послаблення не оголошують
  3. Україна ввійшла в серйозну хвилю захворюваності на COVID-19 – Шмигаль
Поділитись

Leave A Reply