У проекті «Громадський бюджет» візьмуть участь 24 проекти

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У рамках проекту «Громадський бюджет» містянами було подано 24 проекти. Про це під час оперативної наради виконавчих служб міста повідомив начальник управління економіки Микола Загуменний.

Нагадаємо, основна ідея проекту — фінансування громадських ініціатив з бюджету міста, які визначаються шляхом голосування на офіційному сайті міської ради і вкладаються в ліміт, виділений для цього в міському бюджеті. На 2017 рік передбачено фінансування програми у розмірі 3 мільйонів гривень.

За словами Загуменного, проекти виставлятимуться на офіційному сайті Броварської міської ради для того, щоб городяни могли за нього проголосувати. Дату, щоправда, пан Микола не назвав.

У свою чергу заступник міського голови Григорій Голубовський звернув увагу, що серед проектів є такі, що відносяться до безпосередніх обов’язків Управління ЖКГ, як наприклад, встановлення у місті сміттєвих урн. Є також проекти, які передбачають спортивні та дитячі майданчики.

Як розповів «Трибуні-Бровари» член Координаційної ради проекту «Громадський бюджет» депутат Вадим Мутило, засідання ради відбувалося принаймні двічі, але до організаційного процесу у нього залишилися запитання.

«Мене запрошували на 31 травня на засідання Координаційної ради на 10.00, але повідомили лише напередодні після 15.00! При цьому жодних документів до засідання для ознайомлення не надали! Такий організаційний процес неприпустимий! До речі, помітив, що так поводить себе не один відділ чи управління, які організовують такі засідання — повідомляють або ввечері пізно, або день в день», — заявив Вадим Мутило. Нагадаємо, що депутати органів місцевого самоуправління займають виборні посади, а не призначаються, і зарплату за депутатську роботу не отримують.

Голосування за проектні пропозиції здійснюється:

  1. Через офіційний веб-портал Броварської міської ради, шляхом заповнення електронної версії анкети для голосування або після авторизації через систему BankID.
  2. У Центрі надання адміністративних послуг міста Бровари шляхом заповнення друкованої версії анкети для голосування, де також можна ознайомитися з переліком проектних пропозицій.

Як зазначено у міській програмі «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017—2020 роки», голосування проводиться не раніше 5 робочих днів після оприлюднення допущених для участі у голосуванні проектів на веб-порталі Броварської міської ради та протягом 15 робочих днів після їх оприлюднення.

Кожен член територіальної громади може віддати один голос за малий проект та один голос за великий проект.

Встановлення підсумків голосування передбачає підрахунок голосів за проектну пропозицію та оприлюднення результатів на офіційному веб-порталі Броварської міської ради.

Координаційна рада (її склад) на своєму засіданні, відповідно до результатів голосування формує рейтинг великих та малих проектів та визначає перелік проектів.

Рекомендованими до реалізації вважатимуться ті проектні пропозиції, які набрали найбільшу кількість голосів, до вичерпання обсягу коштів, виділених на реалізацію Бюджету участі у Бровари на відповідний рік.

Поділіться.

Залиште відповідь