На вулицях Воїнів-афганців і Металургів зникло опалення. Над вирішенням проблеми працює аварійна служба. Про це повідомляє контакт-центр Броварської міської ради із посиланням на КП «Броваритепловодоенергія».
Як зазначено в повідомленні, незручності – тимчасові. Однак про те, коли саме їх вирішать, наразі не вказують. Жителів міста просять з розумінням поставитись до ситуації.
Читайте також:
