У садочку «Джерельце» знайшли кишкову паличку, – останні перевірки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У ясельній групі № 13 садочка «Джерельце» виявили порушення правил миття столового посуду та недотримання правил особистої гігієни серед персоналу – фахівці знайшли бактерії групи кишкової палички. До того ж, у закладі дошкільної освіти встановили перевищення калорійності компоту. Про це йдеться в результатах перевірок, наданих броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень.

Як зазначено в результатах, під час перевірки фахівці відібрали проби страв на калорійність і харчових продуктів на мікробіологічні дослідження та якість термічного оброблення. Окрім того працівники відомства перевірили гігієнічні змиви, дослідили пісок із пісочниць та питну воду.

У результаті лабораторно встановлено порушення в ясельній групі № 13 садочку «Джерельце». Там не дотримались правил миття столового посуду, а також особистої гігієни персоналу. Унаслідок – виявили бактерії групи кишкової палички там, де їх не має бути.

Садок “Джерельце”. Фото – Ліза Шабельна

Окрім того, у ІІІ страві – компоті із сухофруктів – дослідники встановили завищену калорійність на 20,5 % – за рахунок сухих речовин.

Слід зазначити, згідно зі звітом відділу лабораторних досліджень, останнього тижня такі самі перевірки провели в садочках «Капітошка» та «Ялинка». У цих дитячих навчальних закладах досліджені проби та зразки відповідали вимогам нормативних документів, – вказують фахівці лабораторії.

Варто зауважити, що за тиждень до цього зразки продуктів для перевірки за схожими показниками відібрали також  у садочку «Казка». Однак наразі про результати досліджень в установі не говорять.

Нагадаємо, нещодавно з’явились результати перевірок води в броварських озерах у парках «Перемога» та «Приозерний». В обох водоймах виявили значне перевищення допустимого рівня бактерій кишкової палички умовно патогенної мікрофлори – у 48 разів.

Поділіться.

Залиште відповідь