У «Шайбі» танцювали вальс: відбувся літній бал для людей поважного віку – ФОТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цієї суботи, 2 червня, на танцювальному майданчику в парку «Перемога» відбувся перший цього року літній бал для людей поважного віку. Сотня-дві відвідувачів танцювали як під спокійну, так і під ритмічну музику – у записі або в живому виконанні.

Захід розпочався о 16:00 із короткого привітання організаторки Наталі Багмут, радниці міського голови та колишньої очільниці відділу культури. Відвідувачів одразу запросили танцювати. Проте спочатку охочих було небагато – мешканці переважно сиділи на трибунах та спілкувалися між собою.

Декілька людей пішли у танець одразу.

Під час заходу вмикали пісні у записі. Однак була і жива музика: її виконував духовий оркестр Національної поліції Київської області.

Також для людей поважного віку співали пісень виконавці.

Ближче до заходу сонця відвідувачі «активізувалися» і почали танцювати.

Організатором заходу виступає «Броварська мистецька агенція», засновниками якої є Наталя Багмут та керівниця броварського комунального радіомовлення Ірина Куліш.

У запрошеннях, які можна було знайти у Броварській міській раді, не забули згадати, що захід відбувається за підтримки мера Ігоря Сапожка

Нагадаємо, раніше ГО «Броварська мистецька агенція» вже організовувала подібні культурні заходи. В прохолодний період року для такої події винаймали концерт-хол у броварському «Терміналі».

Фото – Дмитро Карпій, Наталя Багмут

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply