У школах Броварів оголосили карантин

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З понеділка 18 січня запроваджується карантин, який триватиме тиждень, до 25 січня. Спочатку така інформація прозвучала у соціальних мережах, потім її підтвердила заступник міського голови з гуманітарних питань Лариса Виноградова, а згодом відповідні розпорядження з’явилися на сайті Управління освіти та науки Броварської міської ради та виконкому.

Як заявила Лариса Виноградова, оскільки сезонні вірусні інфекції даються взнаки, а кількість людей, що захворіли, збільшується, влада змушена була піти на такий крок, хоча, як зазначила Лариса Миколаївна, за даними санепідстанції та лікарів, епідеміологічний поріг ще не перетнули. «Зважаючи, що інфекція дуже тяжка, ризикувати здоров’ям дітей ніяк не можна», — заявила заступник міського голови.

Розпорядження Управління освіти та науки Броварської міської ради звучить так:

  1. Призупинити навчання у загальноосвітніх навчальних закладах міста комунальної форми власності з 18 січня 2016 року до 23 січня 2016 р.
  2. У період з 18 січня 2016 року по 23 січня 2016 року у загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності провести комплексні організаційні та протиепідемічні заходи, спрямовані на попередження поширення захворювань на грип та гострі респіраторні захворювання.

3.Відновити заняття 25 січня 2016 року за умови зниження порогу захворюваності на грип та інші респіраторні вірусні інфекції.

Нагадаємо, що під час останнього засідання бюджетної комісії головний лікар Броварської центральної лікарні Валентин Багнюк заявив, що результатів обласної вірусологічної лабораторії ще немає.

Поділіться.

Коментарі закриті.