Трибуна – Бровари

У справі про карту «без Криму і Донбасу» прозвучали назви столичних компаній

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Компанії ТОВ «Виробничо-будівельна фірма «РБС» та ТОВ «Л-ФОРМАТ», зареєстровані у Києві, можуть бути причетні до скандалу з картою України «без Донбасу і Криму».

Такий висновок можна зробити з інформації, яку надав «Трибуні-Бровари» депутат міської ради від «Свободи» Олег Шевчук.

За словами депутата, на його інформаційний запит до міської ради щодо ситуації з «обрізаною» картою України, він отримав відповідь на 24 сторінках. Зокрема, у відповіді йдеться, що відстороненою на час розслідування з посади начальника відділу культури Інною Савченко була надана пояснювальна записка на ім’я голови комісії з розслідування інциденту. Керівником такої комісії є керуючий справами виконкому Костянтин Кузнецов.

У пояснювальній записці повідомляється, що до відділу культури звернулися проектанти, які «розробляли передпроект на МКЦ «Прометей».

«У документі вказано зі слів Савченко, що це працівниця «РБС», її звати Юлія і більше вона про неї не знає. Коли ця Юлія почула, що потрібно розробити банер, то запропонувала свої послуги.

Далі у пояснювальній записці дослівно звучить так: «Вона почула, що нам потрібно розробити банер і запропонувала свої послуги, запитавши, що саме ми хотіли бачити на картинці. На що я відповіла: «Хотілося якийсь авангард, щось сучасне, дитяче і молодіжне, але обов`язково українська тематика». Через два дні Юля переслала мені по вайберу малюнок, на якому була синя велика хмара на голубому фоні. Порадившись зі своїми колегами, ми вирішили, що дуже темне, і попросили змінити кольори. Через годину нам прислали вже в жовтому кольорі. Нам з колегами здалося, що це хмаринка, пляма, якесь озеро — кожен з колег висловлював свою думку», — розповів Олег Шевчук.

За словами депутата, у Броварської міської ради є угода, укладена між відділом культури та ТОВ «Л-Формат» на виготовлення продукції, а з компанією ТОВ «Виробничо-будівельна фірма «РБС» — немає.

  • ТОВ “ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА «РБС»
  • Адреса: м. Київ, Дарницький район, вулиця Лариси Руденко, будинок 6 А
  • Керівник: Назаренко Олександр Олександрович
  • Діяльність: Будівництво житлових і нежитлових будівель

 

  • ТОВ «Л-ФОРМАТ»
  • Адреса: м. Київ, Дніпровський район, вулиця Регенераторна, будинок 4
  • Керівник: Ігуменцев Андрій Володимирович
  • Діяльність: Виготовлення друкарських форм і надання інших поліграфічних послуг

 

Як повідомляє система електронних закупівель «Прозорро», за останній рік компанія ТОВ «ВБФ «РБС» уклала угоди з Управлінням ЖКГ міської ради на надання послуг «Встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії на опалення» (теплолічильники) у будинках по вулицях Київська, Короленка, Гагаріна, Грушевського, Петлюри, Незалежності, Оболонська, Сергія Москаленка та Олімпійська.

Взяти коментар у голови комісії з розслідування ситуації, керуючого справами виконкому Костянтина Кузнецова не вдалося, оскільки з абонентом «немає зв’язку».

Раніше екс-начальник відділу культури Інна Савченко заявляла про те, що карту їй рекомендували з Черкаської області.

Чи справді ці компанії причетні до появи «обрізаної» карти України, має встановити слідство.

Поділіться.

Залиште відповідь