У столиці фотограф ґвалтував неповнолітніх та розповсюджував дитячу порнографію

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Відомий столичний фотограф підозрюється в тому, що ґвалтував неповнолітніх та розповсюджував дитячу порнографію. На Київщині скерували до суду ще один обвинувальний акт стосовно горезвісного фотографа,  повідомляють у поліції Київської області. 
Про перші епізоди сексуального насильства правоохоронцям стало відомо в кінці 2020 року. Тоді 56-річного фотографа затримали в його столичній студії. З’ясувалось, що злочини  знаменитість скоював як під час фотографування дівчат, так і в спеціально облаштованому авто.
У 2021 році слідчі скерували до суду обвинувальні акти щодо зґвалтування та розбещення неповнолітніх. У подальшому правоохоронці також встановили, що фотограф змушував неповнолітніх до участі у «фотосесіях» порнографічного характеру,  психологічно на них тиснув. Під час обшуків вилучили речові докази цих злочинів, фото та відеоматеріали.
У лютому 2022 року слідчі за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомили фотографу про підозру щодо виготовлення та розповсюдження порнографічних предметів.
фотограф-гвалтівник фотограф-гвалтівник
Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду.
Загалом фотограф підозрюється в 7 епізодах щодо зґвалтування, по трьох епізодах щодо розбещення неповнолітніх. Йому також інкримінують 7 епізодів з виготовлення та розповсюдження порнографічних предметів, а також сексуальне насильство. За скоєне підсудному загрожує покарання до 15 років позбавлення волі.
Читайте також
Поділіться.

Залиште відповідь