У вбиральні НВК (8-ї школи) затримали збоченця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

17 січня пів на другу дня група швидкого реагування «Комкон» у чоловічій вбиральні НВК (8-ій школі) затримала збоченця, – про цей факт повідомляє на своїй сторінці у FB  служба безпеки «Комкон Груп».

«Молодий чоловік  зайшов у школу під час перерви, коли в приміщенні було багато людей», – повідомив журналістам «Трибуни» директор НВК Андрій Холодний. І хоча при вході є охоронець, та на незнайомого особливої уваги не звернув. За словами директора, чоловік був «нормальної  зовнішності», тож  зайвих запитань не викликав. Однак невідомий зацікавив працівника школи, який у цей час  розмовляв із знайомим біля вбиральні на І поверсі. Працівника стурбував той факт, що молодий чоловік довго не виходив із вбиральні. Щоб перевірити, що трапилося і чи не потрібна допомога, він і зайшов у туалет. За словами директора школи, очевидець побачив, що молодик, як з’ясувалося згодом 1985 р.н (33 роки), «займався непристойностями». У терміновому порядку охоронець школи за допомогою «тривожної кнопки» викликав групу швидкого реагування «Комкон». Невдовзі прибула і поліція. Їй і передали затриманого. Як з’ясувалося, ніякого стосунку до школи чоловік не має: він там не працює і його діти там не навчаються.

За неофіційною інформацією, затриманий був раніше засудженим за наркотики.

Наразі правоохоронці проводять слідчі дії.

Як повідомив журналістам «Трибуни» директор  служби безпеки «Комкон Груп» Павло Собчук,  «тривожними кнопками» від їхньої служби облаштовано всі школи та дитсадки міста. Протягом минулого року  групи швидкого реагування  неодноразово виїздили  в навчальні заклади міста, де затримували наркоманів та хуліганів. На думку Павла Собчука, враховуючи рівень криміногенної ситуації у країні, у школах та дитсадках необхідно встановити контрольно-пропускний режим, адже наразі навчальні заклади міста не захищені, і сторонні особи можуть вільно зайти. У свою чергу при вході в школу чи дитсадок  охоронці мають зустрічати кожну сторонню особу та супроводжувати її до місця призначення.

Фото – зі сторінки СБ «Комкон Груп»

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply