24-25 червня Великодимерське добровольче формування територіальної громади (ДФТГ) разом із працівниками поліції громади провели відпрацювання з виявлення та протидії диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ). Також виявляли порушників комендантської години. Про це йдеться в повідомленні на сторінці Великодимерської територіальної громади місцевого журналіста Анатолія Гаркуши.
ФОТО – Анатолій Гаркуша
Читайте також:
