У водоймі «Приозерного» купатись заборонено: рятувальники ще раз нагадали про це відпочивальникам

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Профілактика загибелі та травмування людей під час відпочинку на водних об’єктах на сьогоднішній день є одним із пріоритетних завдань для рятувальників, повідомляє прес-служба ДСНС Київської області.

Рятувальники нарікають, що відпочивальники не завжди дотримуються правил безпечної поведінки, і це створює потенційний ризик виникнення надзвичайної ситуації.

«На сьогодні, на жаль, ми маємо вже 59 летальних випадків, які трапились на воді, на території Київської області», – повідомляють рятувальники.

Рятувальники Броварського районного управління систематично проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи на водоймах, зокрема 3 серпня було проведено рейд стихійними місцями відпочинку поблизу водойм в м. Бровари. Як зазначають в ДСНС, особливу увагу приділили водоймі в парку «Приозерний», поблизу якої розгорнулося чи не одне з найбільших місць стихійного відпочинку.

Людям вкотре було наголошено про заборону купання в непристосованих для цього місцях та вручено листівки з основними правилами безпечної поведінки на воді. Фахівці Служби порятунку 101 розповіли громадянам про небезпеку купання у не відведених для цього місцях, про небезпеку пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані тощо.

Раніше «Трибуна-Бровари» писала, що з початку року в Броварському районі та м. Бровари втопилося 7 людей.

Поділіться.

Залиште відповідь