У Зазимській ОТГ запрацювали поліцейські офіцери громади. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У рамках реформування Національної поліції, на Київщині стартував всеукраїнський проєкт «Поліцейський офіцер громади». На території Зазимської ОТГ відкрили поліцейську станцію, на якій працюватимуть офіцери громади.

У відеозаписі, який правоохоронці оприлюднили на сторінці Броварського відділу поліції, 26-го листопада в с. Погреби відбулося відкриття поліцейської станції. Першими нестимуть службу на території громади – капітан Сергій Самсоненко та молодший лейтенант Іван Радченко.

У заході взяли участь керівник Головного управління Нацполіції Київщини полковник Андрій Нєбитов, голова Зазимської ОТГ Віталій Крупенко, голови Калитянської та Калинівської ОТГ, голова Броварської РДА Георгій Біркадзе та інші.

«У березні 2020 року ми розпочали процес поєднання поліції та громади – спільну співпрацю на забезпечення безпеки середовища. Для нас це було дуже важливо, адже розуміли, що це новий проєкт, який спрямований, перш за все, на сприяння розвитку ОТГ та співпраці в сфері безпеки. Саме тоді всім ОТГ висловили прохання і бажання розвивати громаду у цьому напрямку», – сказав  у своєму вітальному слові очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Зі слів головного полісмена Київської області, кандидатів на посади полісменів громади обирали не тільки правоохоронці, а й депутати та голови ОТГ. Головне, щоб полісмени були ті, кого знають мешканці ОТГ та кому вони довіряють.

«Вони пройшли відповідне навчання. І нині ми на фінальній стадії, коли офіцер вже приступає до виконання службових обов’язків. Поліціянт громади, це той поліціянт, який 99,9% свого часу буде знаходитись саме у вашій громаді. Він буде починати з вами ранок і буде пізно ввечері на території вашої ОТГ закінчувати свій робочий день», – повідомив полковник.

Після своєї промови керівник поліції Київщини вручив капітану та молодшому лейтенанту Зазимської ОТГ сертифікати щодо успішного закінчення спецкурсу навчання та презентував дві помпові рушниці.

Голова Зазимської ОТГ Віталій Крупенко подякував місцевим підприємствам, які сплачують податки, коштом яких було придбано для офіцерів громади новенький службовий автомобіль.

Своєю чергою голова Броварської РДА Георгій Біркадзе зазначив, що за два місяці своєї роботи на новій посаді, він відчув роботу поліції. «Маю надію, що інші ОТГ також долучаться до поліцейської реформи і в них також найближчим часом з’являться поліцейські станції громади. Адже безпека людей у всіх і завжди повинна бути на першому місці», – сказав очільник Броварської РДА.

Також влада громади забезпечила офіцерів приміщенням із сучасними умовами для несення служби.

Фото – Броварський відділ поліції

Читайте також:

  1. Начальника Броварського відділу поліції хочуть усунути з посади?

  2. Зазимська та Калинівська ОТГ: ухвалено остаточні рішення про їх утворення 

  3. Восени в Зазимській ОТГ запрацюють свої дільничні офіцери

  4. Обрано голів Калинівської та Зазимської ОТГ

Поділіться.

Залиште відповідь