Учасник «земельного» засідання Володимир Опалько: «Стара» влада підчищає свої махінації»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Одним із найактивніших учасників учорашнього засідання депутатської групи, яка може затвердитися за складом як Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, став депутат Володимир Опалько. Представник БПП «Солідарність» постійно висловлював свої зауваження щодо проектів міської ради, часом робив це емоційно.

Кореспондент видання «Трибуна-Бровари» по завершенню засідання попросив поділитися враженнями від зустрічі.

— Судячи з тих матеріалів, які надали депутатам, можна констатувати тільки те, що влада минулого скликання підчищає свої махінації. Не буду конкретизувати, але багато чого «вилазить» на поверхню і зараз це намагаються узаконити.

Закон передбачає правонаступництво влади. Тобто, якщо раніше було ухвалене якесь рішення, то ми вже не маємо права забороняти, оскільки це суперечить закону. Зрештою, набувачі землі не винні у тих політичних преференціях, які були у попередні роки. Радує, що великих проблемних питань немає.

— На Ваш погляд, чи вистачить часу цій робочій групі вивчити досконально усі проекти рішень, які стосуються напряму її роботи?

— Зазвичай, у належні терміни цього не вдається зробити. Якщо сумлінно працювати, доведеться покинути все: сім’ю, роботу і займатися лише цими питаннями. Але можна аналітичним баченням визначити — чи є у тому або іншому питанні проблема. Думаю, що у депутатів, які уже були у попередніх скликаннях, таке бачення є. Я був депутатом з 2006 по 2010 рр., трішки досвід маю, хоча й законодавство і вимоги змінилися.

Бачу, що майбутня комісія буде доволі компетентною.

— Учора говорилося про рекомендації Антимонопольного комітету України щодо зовнішньої реклами в місті…

— Стосовно цього питання я би створив окрему тимчасову депутатську комісію.

На сьогодні у нас із носіями зовнішньої реклами дуже велика проблема. Стосується це насамперед політичних впливів, а актуалізувалася вона особливо за часів Партії регіонів. Її представники підім’яли під себе всіх власників, не дозволяли жодним політичним партіям себе рекламувати. До того ж попрацювали ще й над господарчою складовою цього питання.

Зараз потрібно вияснити — хто є власниками бігбордів, провести з ними роботу, звільнити їх від васального становища, щоб вони були більш незалежними. Ми ж бачимо картину таку, що міський голова і виконком, тобто, умовна «стара влада» хочуть їх зробити підконтрольними собі.

Нам потрібно вивчити ті рекомендації, які нам надав Антимонопольний комітет України. Наскільки я зрозумів вони захищають права рекламодавців, а нам говорять про те, щоб відкинути їх і диктувати свої умови. Це не є правильним, оскільки рекламодавці перебувають зараз у васальному становищі від міського голови.

Потрібно досконально вивчити рекомендації Антимонопольного комітету і лише потім робити якісь висновки.

Фото — Бажен Левковець.

Поділіться.

Коментарі закриті.