Укладали асфальт під дощем? Ремонт броварської Об’їзної дороги перевірять. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Будівництво нового покриття Об’їзної дороги Броварів перевірять через укладання асфальтобетонного покриття під час дощу. Такі роботи вчора зранку зняли на відео громадяни. Про це у Фейсбуку повідомив Олександр Кубраков, керівник Укравтодору.

«Укравтодор, який є замовником цих робіт, вивчить звіт компанії щодо робіт, які сьогодні проводилися та за необхідності – застосує необхідні санкції. Проєкти, які реалізуються за кошти міжнародних фінансових установ – мають бути взірцем…», – зауважив Олександр Кубраков.

Зі слів керівника держпідприємства, будь-які випадки, які свідчать про порушення технологій, мають бути вивчені та не допущені у майбутньому. Ціна помилки – якість та довговічність доріг.

Роботи на відео виконує азербайджанська компанія «AzVirt» LLC. Як зазначив Олександр Кубраков, зі слів керівника проєкту, компанія не планувала вкладати 19 травня асфальтобетон, лише проводила влаштування шару вирівнювання за технологією холодного ресайклінгу.

Як ідеться в повідомленні, за цією технологією – дощ, але не злива, не є причиною зупинення робіт. Однак, зі слів свідків, асфальтобетонний завод сьогодні все-таки запускався.

Читайте також:

  1. Броварська Об’їзна: Укравтодор дав старт дорожнім роботам
  2. Розпочато ремонт траси Київ-Чернігів, включаючи Об’їзну Броварів, – Укравтодор
  3. Що і як ремонтують зараз на броварській Об’їзній дорозі. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь