Україна відновлює міжнародне авіасполучення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 15 червня, Україна починає відновлювати авіарейси із закордоном. Перший переліт – із Мінська – прийняв «Бориспіль». Протягом тижня курсуватимуть лише іноземні авіакомпанії. Українські перевізники запрацюють із 22 червня. Про це у своєму Телеграмі повідомив Владислав Криклій, міністр інфраструктури України.

Як зазначає чиновник, авіакомпаніям потрібен час, щоб забезпечити продажі. Всі пункти перепуску в аеропортах уже відкрили. Наразі летовища працюють з авіакомпаніями щодо відновлення рейсів.

Цього тижня почнуть літати:

  • Lufthansa за маршрутом Франкфурт – Київ («Бориспіль») – Франкфурт;
  • KLM за маршрутом Амстердам – Київ («Бориспіль») – Амстердам;
  • SWISS International Airlines Цюрих – Київ («Бориспіль») – Цюрих;
  • Belavia Мінськ – Київ («Бориспіль») – Мінськ.

Із 16 червня з України до Австрії, Латвії, Німеччини, Польщі, Угорщини, Португалії, Данії, Греції, Литви, Словаччини, Естонії та Великобританії планує літати Wizz Air. Авіакомпанія вже має дозволи, розповідає Владислав Криклій.

Із 21 червня має відновити перельоти Ryanair – із Києва до Барселони, Мадриду та Кракова. Але дозволи на здійснення рейсів іще очікують, заважує міністр.

Із 22 червня виконувати регулярні міжнародні рейси планують українські авіакомпанії.

«Обов’язково перевіряйте інформацію перед купівлею квитків щодо умов в’їзду громадян України до країн ЄС, які наразі НЕ відкрили свої кордони для українців. У такому разі право на в’їзд мають іноземці, дипломати та українці з робочими візами чи посвідченнями на проживання в ЄС, а також в інших випадках, визначених країною в’їзду», – звертає увагу Владислав Криклій.

Читайте також:

  1. Запрацювали ще 4 електрички Київ – Ніжин
  2. Кабмін заборонив пробні ЗНО та відкриття кінотеатрів
  3. Пробне ЗНО можна скласти вдома – УЦОЯО
Поділитись

Leave A Reply