Україна ввійшла в серйозну хвилю захворюваності на COVID-19 – Шмигаль

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Урядовці вказують на початок серйозної хвилі захворюваності коронавірусом в Україні. Ситуація значно погіршується. Причиною називають ігнорування карантинних обмежень. Про це під час сьогоднішнього засідання уряду повідомив Денис Шмигаль, прем’єрміністр України.

Очільник Кабміну пообіцяв посилити контроль за дотриманням карантину. З його слів, минулої доби зафіксована майже тисяча підтверджених випадків захворювань.

«Від тижня до тижня продовжується зростання. Завантаженість лікарень значно збільшилася. Є області, в яких завантаженість лікарень складає понад 50%. На жаль, це надзвичайно негативний сигнал і це означає, що ми увійшли в серйозну хвилю захворюваності», – констатував очільник уряду.

Він також повідомив, що в окремих регіонах доводиться розгортати лікарні другої хвилі на прийом хворих на коронавірус.

«Українські медики та епідеміологи кажуть нам про одну головну причину –  люди перестали дотримуватись обмежень, а місцева влада, щоб не втратити якісь політичні бали, продовжує послаблювати ті обмеження, що залишилися на місцевому рівні», – сказав головний урядовець.

«На сьогодні ми отримали в багатьох областях чіткий конкретний результат по зростанню захворюваності, хоча при такій моделі карантину, яку ми запровадили, в інших країнах захворюваність не зростає, а тримається на помірному рівні», – підкреслив Денис Шмигаль.

«Тому сьогодні, якщо ми хочемо вберегти економіку країни від падіння і не закривати країну, не робити повну зупинку і не вводити такі карантинні обмеження, як це було в березні, є єдиний шлях – усім разом дотримуватися вимог  адаптивної моделі карантину – маски, дезінфекція, соціальна дистанція», – зазначив прем’єрміністр.

З його слів, із понеділка уряд почав акцію з накладання штрафів, переважно поки що на установи, що не дотримуються карантинних обмежень. «Але шановні громадяни, ми будемо посилювати контроль за дотриманням соціального дистанціювання, маскового режиму, дезінфекційних заходів», –  підсумував очільник Кабміну.

Читайте також:

  1. На Київщині можуть посилити карантин: показники захворюваності вже перевищені. РОЗ’ЯСНЕННЯ
  2. Уряд продовжив карантин до 31 липня
  3. COVID-19: ще одна смерть на Броварщині. Остання СТАТИСТИКА
Поділіться.

Залиште відповідь