Українцям підвищать мінімальну зарплату. Перший етап – у вересні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

 27 червня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доповів про попередній графік підвищення мінімальної зарплати в Україні. Перший етап заплановано на вересень 2020 року.

Інформацію про це оприлюднено на офіційному сайті президента України Володимира Зеленського, який і поставив відповідне завдання Кабінету Міністрів.

«Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади», – зазначив глава держави.

Як зазначено в повідомленні, Шмигаль разом із міністром фінансів Сергієм Марченком зробили відповідні розрахунки та склали попередній графік.

«Так, із 1 вересня цього року її (мінімальну заробітну плату – авт.) буде збільшено до 5 тис. грн, із 1 січня наступного року – до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го – до 6,5 тис.грн» , – повідомляють у пресслужбі президента.

Зеленський вважає представлений план цілком реалістичним.

«Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців – головний показник нашої ефективності», – наголосив Президент.

Нагадаємо, з 01.01.2020 р. мінімальна зарплата в Україні зросла на 550 грн і наразі складає 4 723 грн. Відповідно, вже у вересні вона має зрости на 277 грн.

Читайте також: 

  1. Із 1 липня збільшиться прожитковий мінімум: які виплати зміняться
  2. Межа бідності: у світі Україна далеко не країна бідняків?
  3. Молодіжний кредит на житло в Броварах повертається. Як потрапити у Програму?
  4. Уряд запустить програму дешевих кредитів для бізнесу
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply