Укрзалізниця на два тижні припиняє продаж квитків до Івано-Франківщини

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Укрзалізниця припинила продаж квитків на поїзди, які з 26-го лютого традиційно відправляються до Івано-Франківської області або з її території. Про це йдеться на офіційному сайті національного перевізника вантажів та пасажирів.

Таке рішення прийняли в зв’язку із запровадженням на території регіону «червоної» карантинної зони.

Із 24 лютого Бровари – у «жовтій» карантинній зоні. Які заборони залишаються

«Реагуючи на епідеміологічну ситуацію, що склалася в Івано-Франківській області, Укрзалізниця з 00 год. 00 хв. 26-го лютого до 12-го березня 2021 року призупиняє продаж квитків у напрямку населених пунктів Івано-Франківщини та у зворотному напрямку. Продаж проїзних документів буде відновлено відразу після поліпшення епідеміологічної ситуації в регіоні», – повідомила компанія.

Також наголошується, що 24-25 лютого всі поїзди прямуватимуть за розкладом.

«У продажу наявні ще понад 4 тис. квитків на 15 рейсів з Івано-Франківщини й за потреби будуть надані додаткові вагони, щоб дати змогу максимально безпечно покинути регіон тим, хто вже запланував подорож», – зазначається в повідомленні.

Пасажирам, які планують поїздки в гори, УЗ пропонує альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славське. А також продовжить курсувати швидкісний «Лижний експрес» № 745 до Славського з можливістю придбання квитків через чат-бот Укрзалізниці.

чат-бот Укрзалізниця на Славське

Квитки на потяги тепер можна купити у Viber і Telegram. ФОТО. ВІДЕО

Національний перевізник розширює можливості для повернення квитків: пасажири, які через карантинні обставини будуть змушені змінити свої плани, зможуть зручно та безпечно повернути квитки у будь-якій залізничній касі країни. При цьому їм відшкодують повну вартість квитка. Повернути квитки можна упродовж 30-ти днів, починаючи з 26-го лютого.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Із 24 лютого Бровари – у «жовтій» карантинній зоні. Які заборони залишаються
  2. Квитки на потяги тепер можна купити у Viber і Telegram. ФОТО. ВІДЕО
  3. Із Броварів до Дарниці курсуватимуть човникові електрички – проєкт City Express. ВІДЕО
  4. Укрзалізниця почала приймати студентські квитки в додатку «Дія»

Поділіться.

Залиште відповідь