Укрзалізниця починає безкоштовно возити медиків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Укрзалізниця запускає соціальну програму із безкоштовного підвезення медиків службовими поїздами – від сьогодні, з 31 березня. Усі витрати з організації перевезень компанія бере на себе. Проїзд для медиків буде безкоштовним. Про це повідомили міністр інфраструктури Владислав Криклій і офіційні джерела Укрзалізниці.

Попередній перелік маршрутів та кількість місць, необхідних для перевезення, були розраховані на основі даних від місцевих органів влади, зазначає міністр. Підставою для проїзду медиків є службове посвідчення або інший документ, що підтверджує роботу в медичному закладі.

«Обов’язковою умовою є також наявність засобів індивідуального захисту, зокрема маски або респіратора та рукавичок», – наголошує Владислав Криклій.

Читайте також: Проїзд лише за спецквитком і одна особа на 10 кв. м: додаткові обмеження в Броварах. ОНОВЛЕНО

Розклад руху службових поїздів Укрзалізниці надаватимуть органам місцевої влади для доведення до відома працівників медичних установ. Для уточнення графіку руху поїздів можна також звертатися за номером гарячої лінії Укрзалізниці – 0800503111.

В Укрзалізниці вказують, що для уточнення графіка скористатися можна також Messenger‘ом офіційної сторінки компанії у Facebook.

Також у перевізника повідомляють, що раніше він отримав погодження від Міністерства інфраструктури України на курсування службових поїздів для залізничників, задіяних у забезпеченні безперервних виробничих процесів та безпеки руху.

Зазначимо, за інформацією джерел «Трибуни», службові поїзди курсують, зокрема, між Ніжином і Києвом, зупиняючись у Броварах.

Зауважимо, сьогодні стався скандал, пов’язаний із карантином і перевезенням медиків поїздами залізниці. За інформацією очевидців, медпрацівники спробували потрапити до службового поїзда, який курсує між Києвом і Фастовом, однак їх спочатку не пустили. Але, коли медпрацівники перекрили колії, для них виділили один вагон у поїзді.

Читайте також:

  1. Як і який пасажирський транспорт ходить у Броварах 
  2. Як і куди ходять спеціальні маршрутки Бровари – район. ГРАФІК
  3. У Києві ходитиме лише 17 маршрутів, і то не для всіх. СХЕМА
Поділитись

Про Автора

2 коментарі

Leave A Reply