Укрзалізниця припиняє продаж квитків із дев’яти станцій

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, із 19 жовтня Укрзалізниця припиняє продаж квитків із дев’яти залізничних станцій. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Так, буде закрито продаж квитків із залізничних станцій Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів, Тернопіль, Хмельницький, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т.Шевченка.

«До врегулювання ситуації, зазначені поїзди прослідують через ці станції без посадки пасажирів. Висадка буде проводитися за встановленим порядком», – йдеться у повідомленні на сайті Укрзалізниці.

Для прикладу, якщо особа зібралась їхати в Буковель залізничним транспортом, то туди вона ще може доїхати. Додому з Івано-Франківська вона квитки вже замовити не зможе.

19 жовтня в Україні набуває чинності новий розподіл регіонів на карантинні зони через темпи поширення коронавірусної хвороби COVID-19. До «червоної» зони потрапляють вісім обласних центрів: Івано-Франківськ, Полтава, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці та Чернігів.

Фото – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Укрзалізниця почала приймати студентські квитки в додатку «Дія»

  2. Укрзалізниця тимчасово обмежила купівлю квитків за «студентськими» онлайн

  3. Укрзалізниця додала ще електричок Київ – Ніжин

  4. Укрзалізниця починає безкоштовно возити медиків

Поділіться.

Залиште відповідь