UNIС – альтернативна приватна школа в Броварах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Заклад позашкільної освіти «Школа UNIС» у Броварах функціонує всього 2 роки, але вже став потужною альтернативою як навчальним закладам міста із переповненими класами, кількома паралелями та двома (і навіть трьома) змінами, так і хомскулінгу – домашньому навчанню. Поки що в UNIС можна здобути лише початкову освіту, але вже з наступного року заплановано відкриття гімназії для учнів 5-6 класів. І не дивно, адже все більше батьків обирають школу, де навчання дитині – в радість, де пріоритет – індивідуальному підходу, де вчать працювати в команді, самостійно ухвалювати рішення та адаптуватися до умов сьогодення.

Малювання, інформатика, математика – 7-річний Ігор називає перелік предметів, які дуже його захоплюють. І демонструє, як пані Тетяна (так діти називають учителів – авт.) навчила його швидко рахувати в стовпчик. «Мій син не любить вихідних та канікул, адже вдома за школою сумує», – каже Марія, Ігорева мама.

Приватна школа Унік

Ігор

Приватна школа Унік

Марія з сином

Але так було не завжди. Молода жінка перевела сина в 2-ий клас приватної альтернативної школи з іншого навчального закладу Броварів. І про це зовсім не шкодує, адже вже через пару місяців навчання в UNIС жінка побачила позитивні зрушення в поведінці сина: Ігор став посидючішим і відкритим до сприйняття нового та цікавого. Сам Ігор пояснює своє бажання до навчання тим, що в UNIС учителі не кричать, якщо він чогось не зрозумів, а терпляче пояснюють навіть кілька разів. А ще в школі прислуховуються до його думки. До прикладу, разом із учителями діти прописали правила поведінки, яких і дотримуються, тож порушників у школі немає.

Приватна школа Унік

Під час уроків

Приватна школа Унік

Як і більшість сучасних дітей, Ігор – гіперактивна дитина. Та в UNIС знають, в яке русло варто спрямовувати енергію дівчаток і хлопчиків, щоб використовувати її на благо самої ж дитини.  У першу чергу, з дітьми постійно працює засновниця та директорка альтернативної школи UNIС, психологиня Ольга Котлярова, яка і підбирає «ключики» до дитини – налагоджує контакт, виявляє потреби та найкращі риси, щоб під час навчання їх розвинути, а, відтак, підсилити.

Приватна школа Унік

Ольга Котлярова

Альтернативна школа UNIС – це відповідь на нагальні потреби стрімкого сьогодення, де батьки намагаються поєднати захоплення дитини з навчанням та своєю зайнятістю, розповідає співзасновниця та ідейна натхненниця альтернативної школи Мирослава Колєснікова. Власне, свого часу Мирослава і зіткнулася з такою проблемою, коли син-спортсмен через постійні тренування і змагання був змушений пропускати уроки, а потім самотужки чи з мамою наздоганяти навчання.

Наразі в UNIK, яка є школою закритого типу, функціонує два класи – 1-ий та 2-ий, де 18 дітей навчаються за загальною шкільною програмою «На крилах успіху». Але на новий лад, адже всі уроки – інтегровані і вагоме місце займають практичні заняття. Так, поряд із традиційними уроками, такими як математика, українська, «Я досліджую світ», творчість, щоденною англійською, в розкладі з’являються і нові незвичайні заняття, з урахуванням інтересів дитини. До прикладу, шахи, архітектура чи гончарство. На жаль, у рамках програми традиційної школи реалізувати це дуже складно.

Приватна школа УнікХоча дітям і не ставлять оцінок, вони проходять внутрішньошкільні «зрізи знань», а кожні пів року учнів тестують фахівці зі столичної приватної школи «Афіна», яка на освітньому ринку близько 30 років. Та найважливіше, що дитину не порівнюють із іншими, а лише із собою «вчорашнім», у такий спосіб стимулюючи її ставати кращою.

Щодня в школяриків по 5 уроків, які викладають досвідчені вчителі. Є перерви по 10-15 хв та «велика» – для обіду, який приносять із дому в ланч-боксах, є прогулянки на вулиці – на дитячому майданчику біля будинку. Після 15 год у школі працюють різноманітні гуртки, які дозволяють дитині розвивати свої навички. Ігор із задоволенням відвідує розвиваючу програму з хімії, де ставлять експерименти і роблять досліди, моделює машини та будиночки на заняттях із архітектури та дизайну.

Наступного навчального року в UNIС відкриється ліцензована гімназія для учнів 5-6 класів. У Марії, Ігоревої мами, підростає ще двоє дітей, але в жінки немає сумнівів, в якій школі вони навчатимуться – лише в UNIС, де панує сімейна атмосфера та індивідуальний підхід до кожної дитини.

Для зацікавлених надаємо контакти школи UNIС:

м. Бровари, вул. Київська, 245, ЖК «Лісовий квартал»

 Тел.: 380 98 228 08 52 або 380 98 372 32 43

Електронна адреса: unicschool2018@gmail.com

Фото – Антон Раков

Читайте також

  1. У Броварах відкриється друга приватна школа – 4-ий альтернативний навчальний заклад
  2. Школа на базі училища фізкультури: чиновники анонсували відкриття в Броварах ЗОШ
  3. Мережа броварських закладів освіти: кількість учнів у державних школах збільшилася на 838 осіб, у приватних – на 70
  4. Як броварська влада збирається боротися із другою зміною у школах та перевантаженням дитсадків
  5. Альтернатива: у Броварах працюють уже три приватні школи
Поділіться.

Залиште відповідь