Уряд продовжив карантин до 31 липня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня. Таке рішення уряд ухвалив під час сьогоднішнього засідання. Наразі можновладці дали Міністерству охорони здоров’я ще один день на доопрацювання рішення.

Відкриваючи засідання, прем’рміністр Денис Шмигаль зазначив: за 7 останніх днів на COVID-19 в Україні захворіли 4853 людини. Це – найбільший показник під час пандемії.

«Ослаблення карантинних заходів багато хто сприйняв як скасування карантину і маємо такий результат. Коронавірус нікуди не зник і загрози від нього і для нашої медичної системи, і для української економіки, на жаль, не стали меншими», – зазначив головний урядовець.

Денис Шмигаль зазначив, що «через зростання кількості хворих на коронавірусну хворобу, ми продовжуємо дію адаптивного карантину до 31 липня цього року».

«На сьогоднішньому засіданні ми розглянемо запропонований МОЗ оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в певних окремих регіонах», – додав прем’єрміністр.

Окрім того, задля уникнення переповнення транспорту Денис Шмигаль звернувся до міських голів із закликом випустити максимальне число громадського транспорту на маршрути. За необхідності – розробити нові. «Люди не повинні стояти в чергах та їхати у переповнених задушливих маршрутках» , – зазначив прем’єрміністр.

При цьому він окремо звернувся до Міністра інфраструктури з вимогою звернути увагу на приміські поїзди, «щоб не довелося дивитися на це всім Кабміном». Денис Шмигаль попросив навести в електричках порядок зі здійсненням контролю.

Фото – Національна поліція України

Читайте також:

  1. Україна відновлює міжнародне авіасполучення
  2. Броварські бібліотеки відновили роботу: які умови користування
  3. Держстат відмовився публікувати дані про смертність українців під час карантину
Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply