Уряд затвердив розміри допомоги з часткового безробіття на час карантину

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Кабінет міністрів 22 квітня ухвалив постанову, якою визначено розмір допомоги з часткового безробіття на період карантину в розрахунку на кожну годину, на яку працівникові скорочено робочий час, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Постановою визначено розмір допомоги по частковому безробіттю за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати.

Ця допомога надаватиметься на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення. За її отриманням малі та середні роботодавці можуть звертатися до центрів зайнятості.
«Ми закликаємо усіх роботодавців не звільняти людей, зберігати робочі місця. У разі вимушеного скорочення робочих годин для працівників або так званого часткового безробіття, Уряд готовий компенсувати витрати на заробітну плату. Своїми рішеннями ми прагнемо максимально сприяти збереженню зайнятості та запобігати зростанню безробіття у період карантину та після нього», – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Нагадаємо, у зв’язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, із 12 березня 2020 року в Україні запроваджено карантин. А з 25 березня по всій території країни Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації. Рішенням уряду карантин було продовжено до 11 травня.

Карантин продовжили до 11 травня, послаблень зараз не буде

Як повідомляє Укрінформ, у квітні в Україні мінімальну допомогу по безробіттю, яка виплачується без урахування зарплати та трудового стажу, збільшено до 1000 грн (із 650 грн). Тим, хто вже отримував її у розмірі 650 грн, перерахують. Таке рішення затверджене постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України, яка набула чинності 18 квітня 2020 року.

Фото – unsplash.com

Читайте також:

  1. Карантин продовжать до 12 травня, але обмеження послаблять – МОЗ
  2. Карантин і людяність: Олег Іваненко продовжує підтримувати броварчан вразливих категорій. Відео
  3. Уряд оприлюднив детальний план виходу з карантину
  4. Місяць роботи міста в умовах карантину: допомога вразливим категоріям населення. Відео
Поділіться.

Залиште відповідь