Урятувати двомісячного хлопчика від інвалідності може операція вартістю в 35 тис. доларів. ОНОВЛЕННО. ЗБІР КОШТІВ ЗАКРИТИЙ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Двомісячний Святославчик, що родом із Малої Тарасівки Броварського району, потребує фінансової допомоги, аби подолати складну хворобу, що може стати причиною повної втрати зору, слуху, розладів нервової системи. 

Щастя та світлі надії

Артем та Анна Левковці одружилися три роки тому. Коли дізналися про вагітність –  дуже зраділи й відразу почали готуватися до появи маленького: зробили ремонт у кімнаті під малюка, купили крихітний одяг, багато читали про виховання та догляд за дітьми. А також слідкували, як їхня крихітка розвивається в утробі матері.

«Це був особливий для нас час, – розповідає «Трибуні» Анна Левковець. – Лікарі казали, що все добре: аналізи були хороші, УЗД також. Ми з нетерпінням чекали на появу нашого малюка. І ось прийшов цей час… Пологи були важкі. Від моменту, як відійшли води, до появи дитини пройшло 38 годин! Було дуже важко, але ми пережили це. Здавалося, що найскладніше вже позаду. Але ні…».

Ще в пологовій залі Анна помітила підозрілу суєту акушерів біля немовляти. Але неонатолог (перший лікар новонародженої дитини) заспокоїв, повідомивши, що все гаразд.

Біда

Удома батьки помітили, що їх малюк має дивну форму голови.

«Ззаду був горбик, далі ямка, видно було гребінь, і не один. Я не розуміла, що це таке. Коли викликали лікаря, він сказав, що таке буває: можливо, голівка змінила форму при пологах, згодом все вирівняється», – розповідає молода мама.

Але через місяць спеціалісти поставили маленькому Святославчику страшний діагноз – краніостеноз.

Краніостеноз – раннє закриття черепних швів, що сприяє обмеженому об’єму черепа, його деформації та внутрішньочерепній гіпертензії. Захворювання зустрічається в одного новонародженого на 2000, частіше у хлопчиків.

Ця хвороба лікується тільки хірургічним шляхом.

«У дитини за місяць виріс лобик, голова вже не однакова з обох боків. Але не це головне. Найстрашніше – аби мозок не стискався, бо це  небезпека втрати зору, слуху та розладів нервової системи, тобто – інвалідність. Якщо зробити вчасно операцію, то дитина буде повністю здоровою», – розповідає Анна.

(Натисніть на фото для збільшення)

Перспективні шанси

Лікарі відомої у всьому світі ізраїльської клініки «Аssuta» погодились прооперувати Святославчика. Але це потрібно зробити до кінця 2020 року. Вартість лікування – 35 тис. доларів США.

«На цей час ми вже зібрали 22 тис. доларів, але джерела надходжень грошових коштів уже вичерпались», – говорить мама двомісячного Святославчика.

Родина Левковців звертається до всіх небайдужих із проханням допомогти поставити на ноги їхнього малюка. Із миру по копійці – здорове та щасливе майбутнє Святославчика.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ
  • ПриватБанк – 5168 7573 8558 6831– Левковець Анна Сергіївна.
  • USD доларовий рахунок – 5168 7451 0229 2767.

Станом на 24 листопада Анна Левковець у себе на сторінці повідомила про закриття збору коштів.

Левковець

ФОТО ДЛЯ МАТЕРІАЛУ НАДАНІ АННОЮ ЛЕВКОВЕЦЬ

Читайте також:

  1. Щоб вижити: десятимісячному Єгорці з Броварів потрібні найдорожчі в світі ліки

  2. Антон Дубішин підтримав маля з Броварів, хворе на СМА. ФОТО. ВІДЕО

  3. Життя дворічної дівчинки з Броварів коштує 2,3 млн доларів. ФОТО. ВІДЕО

  4. У Броварах померла 5-річна дівчинка. Чи винен миш’як у стоматології?

Поділіться.

Залиште відповідь