Усі — на конкурс по заступниках міського голови!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже через півгодини (о 10.00) в малій залі на 2-му поверсі Броварської міської ради відбудеться третій, завершальний етап неформального конкурсу на посади заступників міського голови.

Усі кандидати, таких 15, повинні сьогодні презентувати свою програму свою програму діяльності на посаді заступника міського голови.

Як це починалося?

Т. з. «демократичні сили», прийшовши до влади, заявили про те, що збираються реалізовувати свої передвиборчі гасла — оновлення виконавчої гілки влади, а саме — заміна заступників міського голови, переобрання складу виконкому, заміна начальників та керівників відділів та управлінь. До того ж, принаймні, заступників міського голови за задумом депутатів, планувалося переобирати на конкурсній основі.

Остання ідея, як виявилося, не може реалізуватися, оскільки за законом не можна оголошувати конкурс на посади, на яких люди працюють і не звільнені. Звільнятися ніхто з нинішніх заступників не збирався, міський голова (складалося враження) не лише не бажав звільняти своїх помічників, а й ухопився за цю норму закону як за рятівну соломинку.

Вихід із ситуації, а точніше компроміс, було знайдений у тому, щоб оголосити конкурс, який юридичної сили не матиме і залишатиме останнє слово вибору за міським головою.

15 — не завдяки, а всупереч

Попри жахливу інформаційну кампанію щодо конкурсу (оголошення було розміщено так, що його складно було знайти, додаткової інформації про конкурс ніде не подавалося, та й анонс презентації взагалі не був виставлений), на його участь заявилося аж 15 кандидатів.

Отож, претендентами на посади заступників стали:

Несен Євген Володимирович — на місце Василя Андрєєва;
Паробок Дмитро Олегович — на місце Василя Андрєєва;
Масленко Володимир Іванович  — ймовірно на місце Григорія Голубовського;
Скляренко Олексій Миколайович — ймовірно на місце Василя Андрєєва;
Кусташ Віталій Петрович — ймовірно на місце Григорія Голубовського;
Цигічко Алла Володимирівна — на місце Лариси Виноградової;
Супрун Андрій Васильович — на місце Василя Андрєєва;
Голубовський Олександр Павлович – ймовірно на місце Григорія Голубовського;
Кладієв Євгеній Олександрович — на місце Василя Андрєєва;
Клименко Микола Федорович – ймовірно на місце Василя Андрєєва;
Короленко Олександр Сергійович – на місце Григорія Голубовського;
Луценко Сергій Іванович – на місце Григорія Голубовського;
Мотузка Ігор Володимирович — на місце Василя Андрєєва;
Немчин Юрій Миколайович – ймовірно на місце Василя Андрєєва;
Нікітчина Ірина Володимирівна — на місце Василя Андрєєва;

Як по процедурі?

Сьогодні усі кандидати презентують свої програми. Через 7 днів (так сповіщає офіційний сайт Броварської міської ради) будуть оприлюднені імена тих кандидатів, які міський голова Ігор Сапожко буде виносити на сесію міської ради 17 грудня.

Депутати на самій сесії затвердять когось із тих, кого рекомендувати Ігор Васильович, або не затвердять.

Тут ще одна не зовсім зрозуміла деталь: «через 7 днів» — це в п’ятницю 11-го грудня чи вже 14-го у понеділок? Якщо «через 7 днів», то 14 грудня, але часу тоді на обговорення результатів вибору міського голови (за ним залишається право останнього вибору) практично не буде.

Не зрозумілим залишається і ситуація щодо діючих заступників — будуть вони сьогодні презентувати свою програму чи ні? Буде їх також рекомендувати мер Броварів на посади заступників?

Поділіться.

Коментарі закриті.