Установчі збори Громадської ради при виконкомі заплановані на кінець березня

Pinterest LinkedIn Tumblr +

10 лютого у малій залі Броварської міської ради відбулося засідання ініціативної групи по підготовці та проведенню установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті.

Під головуванням керівника Броварського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Елеонарда Дадамухамедова, ініціативна група визначилася із датою проведення установчих зборів Громадської ради при виконкомі — 28 березня 2016 року.

Також учасники форуму визначилися із відповідальною особою за прийом документів від бажаючих вступити до Ради. Нею стала в. о. головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності Тетяна Гончарова. Документи будуть приймати до 28 лютого включно.

громРада при виконкомі (5)

Перелік документів, які потрібні для того, щоб вступити до Громадської ради при виконкомі:

— виписка з протоколу про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою відповідної громадської організації;

— біографічна довідка делегованого представника організації в письмовій довільній формі;

— копія свідоцтва про реєстрацію організації, яка делегує представника;

— інформація про результати діяльності протягом останніх двох років. Якщо організація існувала менше двох років, то за час існування;

громРада при виконкомі (8)

Відзначимо, що пані Гончарова, користуючись нагодою, попросила вибачення за те, що подаючи зміни до анонсу засідання, не винесла їх окремою новиною, пояснивши це технічною помилкою, і пообіцявши, що таких прикрих ситуацій більше не повториться.

Поділіться.

Коментарі закриті.