Увага! На електронку надходять вірусні листи від імені Державної фіскальної служби

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом останніх днів зафіксовано зростання кількості звернень платників податків щодо отримання електронних листів від імені Державної фіскальної служби України про наявність податкового боргу, вчинення адміністративного порушення, порушення податкового законодавства тощо. Такі листи містять вкладення, відкриття яких призводить до завантаження вірусного файлу, повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначають у ДФС, відправка спам-повідомлень відбувається з електронних скриньок, які не мають жодного стосунку до Державної фіскальної служби України.

«Звертаємося до платників із проханням уважно читати електронну адресу відправника листа та перевіряти її достовірність», – зазначають у прес-службі відомства.

Також у повідомленні додається, що для листування та обміну інформацією з органами державної влади, юридичними чи фізичними особами, організаціями іноземних держав та іншими підприємствами Державна фіскальна служба України використовує виключно електронні поштові скриньки, зареєстровані на поштовому сервері в домені sfs.gov.ua.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply