Увага: у парку «Перемога» діє шахрай, який представляється міліціонером!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварському центральному парку культури і відпочинку «Перемога» з’явилася людина, яка представляється міліціонером, показує документи і просить дітей показати свої телефони, аби перевірити — чи не крадені вони. Потім просить підійти до машини для того, щоб нібито дати свідчення і він нібито після цього поверне телефон. Насправді виявляється, що міліцейської машини немає, а потім «зникає» і «міліціонер».

Про такого афериста заявили користувачі соціальних мереж, які охоплюють інформаційне поле Броварів.

Інформацію про зловмисника, який у парку «Перемога» представляється міліціонером і краде у дітей телефони, підтвердили у Броварському міськвідділі міліції.

Як заявила помічник начальника міського відділу по зв’язках з громадськістю Броварського МВ ГУ МВС України у Київській області Юлія Барабаш, до чергової частини надійшло уже два повідомлення від місцевих жителів.

«Нині відкрите кримінальне провадження за фактом — шахрайство — стаття 190 Кримінального кодексу України. Правоохоронці перевірять інформацію та встановлюють обставини даного злочину», — розповіла Юлія Барабаш.

Броварська міліція звертає увагу, що службове посвідчення правоохоронця повинно містити його прізвище, ім’я та по-батькові, посаду та назву відділу, за яким правоохоронець закріплений.

Також Броварський міськвідділ просить мешканців, у яких є дані про зловмисника, телефонувати до чергової частини за номерами: 102, 04594-5-34-04, 04594-4-04-80.

Поділіться.

Коментарі закриті.