В оновленому Будинку дитячо-юнацької творчості виникли перші проблеми, батьки готують звернення до мера

Pinterest LinkedIn Tumblr +

16 вересня по вулиці Грушевського, 21а відбулося відкриття нового приміщення Будинку дитячої та юнацької творчості Броварів.

Напередодні організатори заявили про 60 концертно-святкових номерів — із того, що вдалося побачити, можемо підсумувати: програму виконали.

Під час святкового дійства гості могли ознайомитися з виставковими матеріалами дітей, які входять до дитячо-юнацького центру, зокрема з малюнками, виробами з бісеру, тканини тощо. Діти та гості мали змогу долучитися до майстер класів…

Водночас разом з позитивом, постали питання та проблеми, які потребують уваги та розв’язання. З’ясувалося, що зал на другому поверсі розрахований на дві сотні дітей. Обіцяної музичної апаратури на місці поки що немає — керівник міського Управління освіти та науки Оксана Мельник до цього часу депутатам пояснювала, що не встигли все закупити. Не дивно, що до управління освіти виникли серйозні запитання, бо воно не надало чіткого кошторису, на що й коли направлятимуться кошти.

Нагадаємо, міськрада виділила на БДЮТ 2,7 мільйона гривень (хоча громадськість просила п’ять мільйонів). Так ось виділені гроші за планом мали спрямовуватися на закупівлю апаратури, а це якраз те, що й донині не зроблено. Та й члени бюджетного комісії досі не бачили кошторису з детальним звітом, на що йдуть кошти. А напередодні громадськість Броварів запевняли: кожен клас Будинку дитячої та юнацької творчості буде обладнаний якісною апаратурою та мікрофонами.

Варто зазначити про ще один важливий момент, який пов’язаний із приміщенням БДЮТ, точніше, з його розташуванням. Нова будівля знаходиться в дворах кварталу, який оминається вулицями Грушевського, Ярослава Мудрого та Гоголя. І тут є проблема – якщо до Будинку творчості зручно дістатися — з боку Ярослава Мудрого чи від Київської, то від нього додому — проблематично. Місцевий маршрут №9, який проходить біля парку «Перемога», курсує з інтервалом раз у 40 хвилин, а з вулиці Ярослава Мудрого в центр маршрутки не повертають, а йдуть на Торгмаш. Якщо ж їхати з вулиці Київської (зупинка «Інтернат»), то ввечері маршрутки йдуть переповнені і немає не те що сидячих, а й стоячих місць.

karta-bdyut

Треба зауважити, що заняття для більше 1,5 тисячі дітей завершуються о 18-19-й годині, часом пізніше, тож восени та взимку, коли буде холодно, виїхати з мікрорайону буде практично неможливо.

Як стало відомо «Трибуні-Бровари», стурбовані ситуацією батьки уже готують відповідне звернення до міської ради щодо ситуації.

В середньому, якщо враховувати, що у кожному колективі до 25 дітей, їх близько 30, то виходить щодня ввечері додому повертатимуться понад 500 дітей і майже кожна дитина буде їхати з батьками. Тобто оберт пасажиропотоку складатиме близько тисячі людей, але виїхати з мікрорайону можливостей майже не буде.

Який вихід із ситуації? Міській владі потрібно створити умови для частішого курсування маршруту №9  або ж пустити додатковий транспорт від вулиці Небесної сотні чи Ярослава Мудрого. Батьки, діти яких займаються в гуртках, сподіваються, що міська влада і мер звернуть увагу на ситуацію і розв’яжуть проблему.

 

Поділіться.

Залиште відповідь