В «Старому місті» з’явився новий ігровий дитячий майданчик

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У районі «Старе місто», біля будівлі ДНЗ «Віночок», з’явився новий дитячий ігровий майданчик. Хто встановив майданчик, чому саме на цьому місті та чи потрібний він взагалі — вивчали журналісти «Трибуни-Бровари».

Виявляється, що наприкінці липня по домівках району старого міста було рознесено листівки від депутата Броварської міської ради Леоніда Черепейніка із запрошенням на обговорення доцільності та місця встановлення дитячого ігрового майданчика.

1

На ті збори завітали переважно матусі, які приходять грати на майданчик дитячого навчального закладу «Віночок». Леонід Черепейнік розповів присутнім, що має бажання за власний кошт встановити біля садочку дитячий ігровий майданчик зі спортивними спорудами, гойдалками та пісочницею.

4

3

2

5

У ході обговорення присутні активні батьки разом із Леонідом вирішили, що бажаний розмір майданчику повинен бути приблизно 12 на 12 метрів і бути розміщений так, щоб під час осінньо-весняного періоду на ньому не накопичувалась дощова вода.
А далі закипіла робота: були цементовані межі майданчику, прокладено до нього доріжку, засипано піском ну і, власне, встановлено всі ігрові споруди, лавки та смітник.

6

7

9

8

10

На сьогодні, згідно відповіді на запит депутата, земельна ділянка належить громаді міста.

Як розповів депутат Леонід Черепейнік, майданчик встановлювала і дала гарантію броварська фірма «Брама», з якою укладений договір. Невдовзі «радість для дітей» буде передана на баланс комунальної служби.

sertyfikat-1 sertyfikat-2

sertyfikat-3

Сам Леонід Володимирович коментує цей вчинок так:

«Ще минулого року, перед виборами до міської ради, я зустрічався із виборцями даного округу і почув від них побажання щодо відновлення стадіону, що розташований біля садочку «Віночок» та по-можливості встановлення якогось ігрового майданчику.

Я завжди тримаю своє слово і після виборів почав планувати — чи відновлення стадіону, чи встановлення дитячого майданчику. Але, до мене звернулись мешканці мого округу (подружжя Лахно, Костюк Валерій, Яхно Христина, Хавченко Анатолій, та ін.) про те, що не хотіли б просто вирівняти землю та посадити траву на стадіоні, а хотіли б хороше повноцінне поле.

Я був впевнений, що місто не зробить стадіон так, як хочуть мешканці цього району. Я був готовий виділити на його відновлення певну суму, але люди наполягли на тому, щоб саме влада більш ніж 100-тисячного міста звернула увагу на наш район і взяла стадіон під свій контроль. Сам же я вирішив взятися за встановлення саме ігрового дитячого майданчику, а не відновлення  стадіону.

14

Свою обіцянку виконав — навіть необхідність і місце встановлення майданчику обговорив із активними батьками, і, вже майже два тижні майданчик досить активно експлуатується.

А стадіон… Ми усі бачимо як місто відновило те поле — на сьогодні там завезено і розрівняно пісок, встановлені ворота і «аж» одну лавку. При цьому, і міський голова і славнозвісний «Громадський ревізор» вже відрапортували — відновлення стадіону ЗАВЕРШЕНО.

Я не хочу хвалитися. Просто все, за що я берусь, я намагаюсь робити по максимуму..»

13

Журналісти «Трибуни Бровари» завітали до майданчика, щоб дізнатись якої ж думки про встановлені споруди і майданчик матусі із дітками.

Матусі вважають, що це дуже актуальний майданчик, адже окрім садочку «Віночок» раніше і пограти дітям не було де. Поряд є ще приватний садочок, але матусь з дітьми туди не пускали. Діток приходить на майданчик досить багато, зазвичай після шостої години. Вони дуже раді, що у районі «Старого міста» тепер є такий майданчик, на якому можуть  проводити дозвілля місцеві діти.

Ось так, завдяки людям, яким не байдуже місто, метр за метром змінюється наше місто на краще…

Фото надав Леонід Черепейнік.

Поділіться.

Залиште відповідь