В українських школах поставлять охорону, сирену і вчитимуть дітей евакуюватися. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В українських школах у новому навчальному році має бути охорона та сповіщення про тривогу. Про це 22-го червня в своєму телеграм-каналі заявив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

«Для учасників освітнього процесу буде створено паспорт безпеки, у закладах обов’язково буде охорона, спеціальне обладнання для сповіщення сигналу тривоги, а для дітей проводитимуться виховні та тренувальні години», – написав Шкарлет.

Міністр зазначив, що про це йшлося на нараді, яка відбулася під головуванням президента Володимира Зеленського.

В ефірі національного телемарафону міністр сказав, що кожен із батьків повинен знати, де буде його дитина під час повітряної тривоги. Будуть тренування дітей з евакуації. Форму навчання – офлайн чи онлайн – визначатимуть місцеві органи управління освітою.

«У разі активних бойових дій в окремих областях, рекомендуємо розпочати освітній процес виключно в дистанційній формі (відповідно до рішення керівника ОВА)», – написав Сергій Шкарлет.

Безпекою шкіл займатимуться створені на місцях спеціальні комісії.

«Прийнято рішення щодо формування спеціальних комісій у ВЦА, які очолять профільні заступники керівників військових адміністрацій. Обов’язково будуть залучені й ДСНС», – йдеться на сайті МОН.

Шкарлет пояснив, що зняття обмеження щодо кількості дітей у класах стосується лише навчання онлайн. Очної та вечірньої форми воно не стосується, оскільки є санітарні обмеження за кількістю.

«Враховуючи кількість внутрішньо переміщених осіб та 649 тис. дітей, які перебувають поза межами території України, ми зняли обмеження щодо кількості учнів в одному класі тільки для дистанційної форми навчання», – сказав міністр.

Вчителі у школах, де буде офлайн-навчання, мають повернутись на робоче місце. Учнів та вчителів із зруйнованих шкіл місцева влада має перевести до найближчих навчальних закладів.

ФОТО – Нова Українська Школа

Читайте також:

  1. Освітній чат-бот допоможе знайти школу, садочок чи відновити документи

  2. Підвали шкіл і дитсадків у Броварській громаді ремонтують та облаштовують: підготовка до нового навчального року

  3. У Броварах батьків і дітей опитають, чи потрібні святковості до Дня останнього дзвоника і випускного вечора

  4. Особливості сертифікації педагогічних працівників у 2022-му році

Поділіться.

Залиште відповідь