7 грудня набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України щодо добових норм фізіологічних потреб населення в білках та жирах, вуглеводів та енергії. Раніше в Україні діяли норми 1999 р., які застаріли та не відповідають новітнім науковим дослідженням.
У Наказі МОЗ № 1073 «Про затвердження Норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах і енергії» враховано рекомендації та стандарти ВООЗ та Європейської агенції з харчової безпеки, зокрема – щодо зменшення норми калорійності для дітей різного віку. Проблема надмірної ваги та ожиріння у дітей і підлітків стає все масштабнішою у Європейському регіоні. Дитяче ожиріння вважається одним із найсерйозніших викликів для громадського здоров’я в XXI столітті. За даними ВООЗ, кожен третій підліток в Європі має надлишкову масу тіла або страждає на ожиріння. Особливе занепокоєння викликає той факт, що епідемія зростає в країнах Східної Європи, де показники традиційно були нижчими.
Актуальною є ця проблема і для України. За даними Центру медичної статистики МОЗ України, щороку фіксують 15,5 тис нових випадків ожиріння у дітей. Загалом таких дітей в Україні близько 70 тис (за даними 2016 року).
Тому головною відмінністю норм харчування є зменшена калорійність для дітей від 3 до 17 років на 10-15%, а для дорослих калорійність зберегли, але додали до раціону білки і жири і зменшили вагу вуглеводів.
Підліткам та юнакам МОЗ рекомендує їсти більше білка і менше жирного (сало, масло) і вуглеводів (каш, хліба, солодощів). А, наприклад, в раціоні чоловіка віком від 30 до 39 років, який займається не важкою фізичною працею (слюсар, верстатник), стало 147 г білка на добу, в тому числі 100 г білка тваринного походження (м’ясо, риба, яйця) і 47 г – рослинного походження (крупи). Це на 12 г більше, ніж раніше. Додано 15 г жирів (до 103 г) і зменшено кількість вуглеводів майже на 50 г (до 456 г).
Пропорційно, залежно від віку, статі та фізичного навантаження, стало більше білків і жирів і менше вуглеводів і у інших груп населення. А ось для пенсіонерів мало що змінилося: МОЗ лише зменшив для 75-річних і старше кількість споживаних жирів: чоловікам – на 16 г (до 38 г/добу), жінкам – на 4 г (до 44 г/добу).
Як зазначили в МОЗ, нові норми є збалансованішими і кориснішими для здоров’я. Стосовно зменшення калорійності харчування для дітей, то колишні розрахунки були, на думку фахівців міністерства, завищеними, і призводили до надмірної ваги дітей, насамперед за рахунок вуглеводної дієти. А ось білків підліткам додали, щоб вони могли краще рости і нарощувати м’язову масу.
