В Україні стартувала програма правового захисту вимушених переселенців.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В Україні стартувала програма правового захисту вимушених переселенців.

Ініціативу «Правовий захист ВПО (внутрішньо переміщених осіб), заснований на демократичних принципах» реалізує Громадська організація «ПРАВОЗАХИСНА РАДА УКРАЇНИ» спільно з Громадською організацією «УКРАЇНСЬКИЙ ЗАХИСТ» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні ( в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.

Проект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» реалізується ПРООН (програмою розвитку ООН) за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

В рамках ініціативи «Правовий захист ВПО, заснований на демократичних принципах» створено та запущено у роботу сайт Переселенець UA,завдяки якому ВПО мають можливість щоденно отримувати актуальні роз’яснення щодо своїх прав, дізнаватися цікаву та корисну інформацію.

Онлайн правова приймальня дає нагоду внутрішньо переміщеним особам задавати питання юристу, заповнивши відповідну форму на сайті.

Створено розділ Візитниця, де ми пропонуємо переселенцям — підприємцям розповісти про свій бізнес. Для цього кожен бажаючий може надсилати опис свого бізнесу та контакти на нашу електронну пошту perecelenec@i.ua.

В рамках проекту ГО «ПРАВОЗАХИСНА РАДА УКРАЇНИ» спільно з ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ЗАХИСТ» у м. Дніпропетровськ відкрито правову приймальню по наданню ВПО юридичних консультацій та складанню необхідних правових документів.

Приймальня працює з понеділка по четвер з 09-00 до 17-00 за адресою: м. Дніпропетровськ, площа Героїв Майдану, 1, офіс 344.

Попередній запис на прийом здійснюється за телефоном: 0969835032.

Слідкуйте за новинами сайту та будьте в курсі своїх прав.

Голова правління ГО «ПРАВОЗАХИСНА РАДА УКРАЇНИ» Наталія Чуйко.

Поділіться.

Коментарі закриті.