В Україні заблокують «ВКонтакте», «Одноклассники» та «Яндекс»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники», а також «Яндексу». Про це повідомляє УНІАН.

Текст указу опублікований на офіційному сайті Президента. «Заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru)», — сказано в повідомленні.

Згідно з указом, доступ буде заблоковано на три роки. Провайдери також повинні будуть заблокувати доступ до сервісів Mail.ru та «Мэйл.РУ ГРУП». До того ж, буде заблоковано і доступ до сайту «Кинопоиск».

Також для українських користувачів будуть заблоковані інтернет-ресурси антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» та DrWeb. Економічні санкції (блокування активів, заборону на транзакції і мовлення) також введені проти найбільших російських телекомпаній: «ТВ Центр», ВГТРК, «НТВ-Плюс», «Звезда», ТНТ, РЕН-ТВ.

Нагадаємо, Президент ввів у дію рішення РНБО щодо продовження на рік санкцій проти Росії. Відповідно до указу №133/2017, який був підписаний 15 травня, санкції продовжуються на рік проти 1228 фізичних та 468 юридичних осіб.

Поділіться.

Залиште відповідь