В Україні знову очікується зниження температури та снігопади

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сніг, мороз, налипання мокрого снігу, ожеледиця, вітер, а у горах – ще й сніголавинна небезпека – такі прогнози дають синоптики на найближчі чотири доби.

Завтра, 22 січня, у День соборності України, синоптики прогнозують у Києві вночі -11-13 градусів, удень – 6-8 градусів, без опадів. Лише пізно ввечері  сніжитиме на Одещині, Чернівецькій, Вінницькій та Івано-Франківській областях. У Державній службі з надзвичайних ситуацій  попереджають  про значну сніголавинну  небезпеку ІІІ рівня 22 січня в горах Івано-Франківської області.

За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, уже наступного дня, 23 січня, погода в Україні зміниться: прийдуть снігопади та хуртовини, у центральних та північних областях –  місцями значні опади у вигляді  мокрого снігу і навіть дощу.

У Києві сніжитиме протягом доби. Вночі  -10-12, сніг. Удень  -6 -8, сніг, мокрий сніг.

23 січня у Броварах сніг до вечора дещо посилиться: уночі –  -10, удень – -7 градусів. Похмуру погоду та сніг вночі обіцяють синоптики і наступного дня.

Протягом 24-26 січня у Броварах мороз свої позиції утримуватиме: вночі – 8-12, удень -7-9 градусів.

У свою чергу в Державній службі України з надзвичайних ситуацій  попереджають, що 24 січня у південній, східній частинах країни та на Дніпропетровщині  – мокрий сніг та дощ, місцями ожеледиця, налипання мокрого снігу; на решті території –  сніг. 23-24 січня при посиленні швидкості вітру до 15-20 м/с у східних та південних областях можливе виникнення ускладнень у роботі об’єктів електроенергетичної галузі та  комунального господарства.

25-26 січня часом йтиме невеликий сніг (вночі 25 січня на півночі Лівобережжя), у південній частині та Приазов’ї  –  із дощем (26 січня у західних та північних областях –  без істотних опадів).

За даними  Українського гідрометеорологічного центру, протягом 22-26 погодні умови можуть несприятливо позначитися на нервовій, серцево-судинній та дихальній системах. Зокрема, можливі різкі зміни емоційної активності, апатія, напади головного болю, зниження працездатності, а також неуважність та швидка стомлюваність.

Рятувальники радять бути на дорогах особливо уважними та обережними, адже під час снігопадів знижується видимість, а через ожеледицю та снігові замети – ускладнюється  дорожній  рух.

Фото – з Інтернету

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply